kastoria-furs-tour

Latvijā tuvojas sala un aukstuma sezona – piedevām savienot atpūtu un izdevīgo kažoka pirkumu Grieķija! Jūs dzīvojat un atpūšaties viesnīca 4 un 5 zvaigžņu kategorijas. Paralēli izvelējieties no plaša sortimenta siltu un kvalitatīvi pašūts kažoku, kuru uz vietas var pašūt pēc figūras

Dzīvošana viesnīcas 4 un 5 zvaigžņu kategorijas. Kastorijas reģionā.

Pilns piedāvājuma apraksts: latviski (PDF).

Cik maksa?
Tūres cenas sākas no 1 eiro ar saistībām, ka jūs nopirkāt kažoku (vai dažas kažokus savējam biznesam)uz summu ne mazāk kā 1200 eiro – tad jūsu ceļojuma apmaksa ražotājs.
Ja jūs neko nepirkāt, tad jūs apmaksājat tūroperatoram tūres cenu – 450 eiro.

Kāpēc Grieķija?
Grieķijā cenas uz kvalitatīvam un oriģināliem kažokiem lētāk, nekā citas valstīs veikalos. Tā kā jūs pirkāt viņus bez starpniekiem, veikalos tieši no ražotājā. Jūs iegūstat labu kažoku, tajā laika atpūšaties – un ekonomējat savu budžetu. Grieķija ir lieliska vieta ar siltu klimatu, kur var savienot patīkamus pirkumus ar ģimenes atpūtu.

furs

KASTORIJĀ JŪS VARĀT:
• pielaikot visus iepatikušos izstrādājumus;
• izvelēties piemērotu tieši jums krāsu un fasonu;
• novērtēt kažokāda apdari un dažādas ražotāju izstrādājuma sortimentu;
• salīdzināt cenas;
• saņemt derīgu informāciju par kažoka pareizu glābšanu un nešanu;
• pēc nepieciešama izdarīt piestrādes, nomainīt aksesuārus;
• saņemt nepieciešamus padomus no turoperātora darbiniekus un pārdevējos;
• saņemt garantiju uz kažoku no 5 līdz 15 gadiem, ar bezmaksas apkalpošanu un remontam.

Pilns piedāvājuma apraksts: latviski (PDF).

Fur Fashion Tūre Grieķijā – aiz kažokiem!

Tūrisma firma VLISSA piedāvā aizraujošu tūru aiz kažokiem Grieķija, kurā laikā jūs varēsiet apvienot lielisku atpūtu ar izdevīgu “shopping”!

Brauciens uz pilsētu Kastorija pa Grieķijas ziemeļu kalnu ceļiem būs neaizmirstams, bet pati pilsēta apburs Jūs ar savu kolorītu un mājīgumu. Gleznainie ezera krasti, kuros uzcelta pilsēta, noteikti paliks Jūsu atmiņā. VLISSA piedāvā ekskluzīvu vīna un gastronomijas programmu, kurā varēsiet izbaudīt piedāvātos gardumus. Atgriežoties no “Fur Fashion Tour”, Jūs atvedīsiet sev līdz ne tikai ilgoto un mīļo kažokādas pirkumu, bet arī lieliskā grieķu vīna un neatkārtojamā grieķu siera brīnišķīgo aromātu. Tāpat arī interesantās un iespaidu piesātinātās ekskursijas, kas noteikti ir šīs “shopping” tūres priekšrocības, liks Jums izvēlēties tieši šo programmas piedāvājumu.

Pilns piedāvājuma apraksts: latviski (PDF).

KĀDUS FUR FASHION TOURS GRIEĶIJĀ MĒS PIEDEVĀM?
Mēs piedevām tūrus aiz kažokiem Grieķijā divus veidus: ar kažokādu izstrādājuma iegādes saistību un bez tāda saistības.

Rezervējot fur fashion tour ar saistībām, jūs uzņematies iegūt kažokādu izstrādājumu uz summu ne mazāk 1200 eiro. Pie tam pārlidojumu, dzīvošanu un kultūras programmu apmaksā Kastorijas kažoku asociācija. Tāda tura Grieķijā cena ir simboliska – no 1 eiro. Ja pa jelkādiem cēloņiem jūs ne veiciet plānojumu pirkumu – jūs kompensējat pieņemošai malai izdevumus par visu turu organizēšanu. Tāda veida, ja jūs plānojat nopirkt Grieķijā (Kastorija) kažoku, kuras vērtība pārsniedz 1200 eiro, tad tāda veida tūre ir neapšaubāms izdevīgs piedāvājums.

Tūre bez saistībām nozīme jelkāda saistības neesamība par kažokādu izstrādājuma iegādi, tomēr tapāt iekļauj kažokādas fabrikas, veikalus un izstādes apmeklējumu. Katrs tūrists varēs ne tikai paskatīties, analizēt, salīdzināt fabrikas un veikalu cenas un sortimentu, bet arī atgriezties viņas patīkama vieta un nopirkt iepatīkošo kažoku.
Tādā veida, ja jūs sapņojiet par kažoku no Grieķijas vai jau ne pirmo reizi veicāt tādu svarīgu iegāde, tad visas šaubas atkrīt – Fur fashion tours ar saistībām ļauj veikt sengaidītu pirkumu. Ja gan jūs vēl šauboties un vēlaties vispirms pārliecināties kvalitāte un sortimenta – rezervējiet tūre aiz kažokiem bez saistībām.

Mēs piedevām šoptūrus aiz kažokiem Kastorijā dažādā ilguma ar dzīvošanu viena no lieliskajiem viesnīcām.

20161005_180904

KAŽOKU NO GRIEĶIJAS CENAS UN KVALITĀTE
Zināms, ka cenas uz kažokiem Grieķija ir daudz zemāk, nekā citas valstis veikalos.
Tāda kažoku cena Grieķija ir pilnīgi loģiskā, jūs iegūstāt kažokādu izstrādājumu no paša ražotāja, bez starpniekiem, pārvadājumu un citus uzcenojumus. Sakarā ar to, shop tūres ir teicamā iespēja kažoka pirkšanai Grieķijā, par kuru kvalitāte zināms tālu aiz robežām Eiropas.

Tā pat jūs varat iegūt kažokādas izstrādājumus ne tikai priekš sevis, kā arī veiksmīga biznesa attīstības. VLISSA veiksmīgi organizēja Fur fashion tūrus kā priekš privātam personām, tā pat priekš biznesmeņiem. Pircēji – privātas personas, biznesmeni un vairumtirgotāji, var iegūt dažas kažokādas izstrādājumus par ražotāja cenām. Kažoku kvalitāte apliecinātie ar sertifikātiem ISO, uz katru izstrādājumu izdodas pase un garantija.

quality

KĀPĒC IR VĒRTS NOPIRKT KAŽOKU KASTORIJĀ?
Kastorija – ir kažokāda Grieķijas pilsēta, šeit iztēlojas visa kažokādas modeles plašs sortiments, izgatavots tieši šeit, no vienas no 3000 pilsētas fabrikas.

Protams, kažoku veikali atrodas visa Grieķija, kā arī citas Eiropas valstīs un citas kontinentos. Tomēr tāda izstrādājumu sortimenta, kvalitātes un cenas kā Kastorija, nav nekur. Veikalos un fabrikas šajā kažokādu karalistes jums būs daudz iespējas.

Jūs uzlaikojiet ekskluzīvus modeļus, novērtējiet kažokāda unikalitāte un dažādus fasonus, kādus izvēlas modes sievietes un stilīgas vīrieši no visa pasaule!

furs-showroom

KĀPĒC IR VĒRTS BRAUKT AIZ KAŽOKA GRIEĶIJA?
Rezervējot Fur fashion tour jūs varēsiet novērtēt ceļojuma visus priekšrocības, saņemsiet daudz patīkamu iespaidus un protams nopirksiet kažoku, par kādu sapņojiet. Visas tūres programmas tradicionāli iekļauj sevī patīkamus pārsteigumus, viens no tiem ir “Grieķijas vakars”.|

Nav nenieka labāks un patīkams, nekā nosvinēt patīkamu un izdevīgu pirkumu, pacelt vīna pokālu un izbaudīt gastronomisku paradīzi ar tradicionālas Grieķijas melodijas, nogaršot delikateses no dažāda veida gaļa un zvejotu Orestiādā ezerā zeltu foreli, un ar galvu iesaistīties svētku un jautrību neizsakāma atmosfērā.

Pēc vakariņas tavernā, jūs varat pagarināt ballīte viensa no Kastorijas nakts klubā vai barā, Nautikal Hall jums gaida jautrība līdz pašam rītam ar hitiem no labākiem dīdžejam un dažadi kokteiļi, bet lieliska panorāmu aina uz Orestiada ezerā neaizmirstas ilgu laiku!

Kādu tūre programmu jūs neesat izvelējušies, turoperatora darbinieku izdara visu iespējamu, lai katrs tūres dalībnieks palika apmierināts ar savu uzturēšanos Grieķija, ar visiem sniegtajiem pakalpojumiem un protams ar iegūtam pirkumiem!

kastorija

Pilns piedāvājuma apraksts: latviski (PDF).

FUR FASHION TŪRA CENĀ PAR 1 EIRO IETILPST:
• Pārlidojums Maskava (Šeremetjevo) – Saloniki – Maskava (Šeremetjevo)/
Kijeva (Borispol) – Saloniki – Kijeva (Borispol);
Biļetes Maskavā, Kijevā un atpakaļ jūs varat iegadāties mūsu ofisā Turģenevā iela 16, vai atsūtīt mums jūsu pieprasījumu uz e-pastu – vlissa@vlissa.lv, info@vlissa.lv.
• Dzīvošana viesnīcas 2, 3, 4 dienas (pēc izvēles), DBL (divvietīgas) numuros;
• Transfērs: Lidosta Saloniki – Saloniki/ Kastorijas viesnīcas – lidosta Saloniki;
• Edināšanas tips – HB (brokasti, vakariņas);
• Ekskursijas programma;
• Kažokādas fabrikas, veikalus un izstādes apmēklējums.

VEISNĪCAS:
• Esperos Palace 4*+ (Kastorija);
• Limneon Resort & Spa 5* (Kastorija);
• Enastron View Hotel 4*+ (Kastorija);
• Domotel Les Lazaristes Hotel 5* (Saloniki);
• Grand Hotel Palace 5* (Saloniki);
• Mekedonia Palace Hotel 5* Deluxe (Saloniki);
• Porto Palace Hotel 5* (Saloniki).

hotels

Pilns piedāvājuma apraksts: latviski (PDF).

Aktuāla informācija:
Lūdzu, zvāniet: (+371) 67226637 vai rakstiet: info@vlissa.lv

Vai nāciet uz mūsu tūrisma firmas VLISSA biroju kura atrodas Rīgas centrā un saņemiet visu nepieciešamu informāciju par vīzam.

25 gadu pieredze

Mēs esam tūrisma firmas Vlissa komanda, kura strādā Latvijas ceļojumu tirgū sākot ar 1991. gadu. Jau vairāk nekā 25 gadus mēs nepārtraukti uzkrājam pieredzi un veiksmīgi risinām visdažādāko ceļotāju uzdevumus.

This post is also available in: Russian