AVIOTŪRE MAROKA-SPĀNIJA-ANDALŪZIJA


Ceļojuma datumi:

21.03.2018 – 30.03.2018 no 489 €

18.04.2018 – 27.04.2018 no 489 €

02.05.2018 – 11.05.2018 no 489 €

19.09.2018 – 28.09.2018 no 489 €

P.S. Dotā cena ar piemaksu par ekskursiju transporta paketi

1.DIENA

Transfērs Rīga-Viļņa. Ierašanās Viļņas lidostā.

Lidojums uz Madridi.

Apskates ekskursija pilsētā.

Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs. Tas ir zināms, pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus.

Ceļš uz viesnīcu, atpūta.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Seviļu.

Ierašanās Seviļā, apskates ekskursija.

Andalūzijas galvaspilsēta Sevilja ir savdabīga, raiba un skaista pilsēta ar visaizraujošāko koridu un viskaislīgāko flamenko. Tā atspoguļo spāņu nacionālās rakstura īpatnības kā neviena cita pilsēta. Un tā kā tā ir Andalūzijas galvaspilsēta, Sevilja ir arī nebeidzamu svētku pilsēta.

Brīvs laiks.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Tarifu.

Te ir visšaurākā Gibraltāra šauruma vieta, attālums līdz Āfrikas ziemeļu daļai sastāda tikai 14 km. Pilsētas vēsturiskais centrs, cietokšņa sienu ietvaros, kopš 2003. gada ir pasludināts par Nacionālā lepnuma objektu. Mūri ir labi saglabājušies, dažās vietās tie ir integrēti mūsdienu ēkās.

Ceļš uz ostu. Iekāpšana prāmī, ceļš uz Tanžeru (Maroka).

Ierašanās Tanžerā.

Apskates ekskursija Tanžerā.

Tanžera — tā ir Marokas ostas pilsēta, ar seno Medīnu, skaisto pludmali, vēsturiskiem pieminekļiem un lieliskām ainavām.

Viens no populārākajiem apskates objektiem ir Spartel rags, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Rags kopš seniem laikiem ir zināms ar Herkulesa alām, kas senos laikos kalpoja par patvērumu pirātiem.

Herkulesa alas atrodas ~14 km rietumos no Tanžeras. Alas ir ļoti svarīgas no arheoloģiskā skatu punkta. Tiek uzskatīts, ka slavenais Herkuless ir atpūties tajās pēc 12 savu varoņdarbu izdarīšanas.

Tālāk dosimies uz Medīnas šķērsieliņām. Šis labirintu komplekss ļauj ienirt viduslaikos. Pašā Medīnas sirdī ir laukums, kur var atpūsties no veikaliem un vērot cilvēkus, kas ieradušies šeit no dažādām pasaules valstīm.

Tālāk dosimies uz Rabatu.

Apskates ekskursija Rabatā.

Šī ir pasakaina pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna krastā, sagaidīs Jūs ar gleznainiem kvartāliem, kur visā krāšņumā plaukst daba, te ir virkne arhitektūras un vēstures pieminekļu un senās valsts atmosfēra.

Apskates ekskursijas laikā redzēsiet Karaļa pili, 12. gs. Hasana minarets, Rabatas simbols, Mohameda V memoriālais komplekss, 12. gs. vēsturiskie Udaja vārti.

Tālāk pastaiga Andalūzijas dārzā un sultāna rezidence.

Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Kasablanku.

Apskates ekskursija pilsētā.

Viens no populārākajiem Kasablankas apskates objektiem — otrā lielākā Hasana II mošeja. Franču arhitekta Mišela Pinso projekts un 20. gs. beigu tehnoloģijas ļāva izveidot mošeju ar atbīdāmo jumtu, kas var pārvērst lūgšanu zāli par atklāto terasi uz dažām minūtēm, un visaugstāko minaretu — aptuveni 200 m. Mošeja ir rotāta ar visām tehnikām, uz kādām vien marokāņu meistari ir spējīgi: mozaīka, veidošana, apgleznojums un kokgriešana (ieejas biļete ~12 EUR).

Pār mūsdienīgo pilsētu var spriest pēc dzīvīgā Maarif kvartāla. Tūristiem ļoti patīk apmeklēt šīs ieliņas ar grezniem veikaliem un modes iestādēm, pāri kurām slejas Twin Center torņi.

Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Marakešu.

Nakts viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis. Apskates ekskursija Marakešā.

Marakeša – viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.

Pilsēta ir viena no Karalistes galvaspilsētām triju marokāņu sultānu dinastiju valdīšanas laikmetā, tieši te atrodas virkne muzeju un vēstures pieminekļu, un katrs no tiem ir mākslas darbs.

Apskates ekskursijas laikā redzēsiet populārākos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus: Koutoubia mošeju, Saaditu sultānu dinastiju kapenes un Bahja pili, Mažorela dārzu u.c.

Mēs apmeklēsim slaveno Jemaa El Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajām debesīm. Te var redzēt jogus, čūsku vārdotājus, zintniekus, burvjus, eksotisko garšvielu un augļu tirgotājus.

Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Meknesu, pa ceļam redzēsiet lieliskas dabas ainavas. Brauciena laikā ir paredzētas pieturas, lai uztaisītu fotogrāfijas un vērotu dabu.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

Nakts viesnīcā.

7.DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Meknesā.

Viena no trim Marokas imperatora pilsētām, kas vislabāk saglabāja savu tā laika atmosfēru. Vecpilsētas cietokšņa sienas iekšpusē atrodas lieliskie dārzi, bet El Gedim laukums ik vakaru pulcē zīlnieces, žonglierus, čūsku vārdotājus.

Tālāk dosimies uz Fesu. Ekskursija pilsētā.

Ekskursijas laikā redzēsim Medīnas apskates vietas: Karauin universitātes mošejas (9.-11. gs.), pili, kā arī miecētavas darbnīcu, keramikas ražošanas fabriku, tirgu.

Ceļš uz viesnīcu.

Nakts viesnīcā.

8.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Šefšauenu (zilo pilsētu).

Apskates ekskursija Šefšauenā.

Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu piekājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē «skats uz ragiem».

Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsotas gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.

Brīvs laiks. Ceļš uz Tanžeru.

Iekāpšana uz prāmja, ceļš uz Spāniju.

Ierašanās uz Tarifu.

Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Granadu.

Apskates ekskursija Granadā.

Granāda atrodas pārsteidzošā apvidū, Sierra Nevada ziemeļaustrumu piekājē. Tā atrodas uz 3 pauguriem, kas tiekas ielejā, kur mierīgi tek upe Hanila (Rio Genil) un tās pieteka Darro. Leģenda stāsta, ka tieši šie pauguri, kas atgādina atvērtu granātābolu, ir devuši pilsētai tās nosaukumu – Granada. Šajā pilsētā sastopamas satriecoši skaistas ainavas, senās arhitektūras ēkas un jauno ēku kvartāli – ne velti Granada tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām pilsētām.

Ceļš uz viesnīcu Madrides apkārtnē.

10.DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Madridi. Brīvs laiks Madridē.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Madride-Viļņa. Transfērs Viļņa-Rīga.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Viļņa – Madride – Viļņa
Rokas bagāža līdz 10 kg (55 x 40 x 20 cm) + 1 soma (35 x 20 x 20 cm)
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.
9 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Prāmis Tarifa – Tanžera – Tarifa

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE
189 €

Ekskursija Seviļā
Ekskursija Meknesā un Fesā
Ekskursija Madridē
Ekskursija Rabatā
Ekskursija Kasablankā
Ekskursija Marakešā
Ekskursija Tanžerā
Ekskursija Šefšauenā
Ekskursija Granadā
Transporta apkalpošana

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 180 €

CENĀ NAV IEKĻAUTS

Veselības apdrošināšana

APMAKSĀTS UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Latvijas Republikas pilsoņiem bez vīzas.
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena. Vīzas noformēšanas laiks: 5-6 nedēļas
Detalizētai informācijai lūgums vērsties pie mūsu speciālistiem.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas un laiki kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadazinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)