ROMANTISKĀS VĀCIJAS UN BENILUX MAZPILSĒTAS AR VĒSTRURES ELPU

 

Ceļojuma datums un cena:

 

Ceļojuma ilgums: 6 dienas


PROGRAMMA

1.diena.

05:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas Vācijas pierobežā.

2.diena.

Brokastis. Brauciens cauri Vācijai. Pēcpusdienā ierašanās Holandē.Siera darītavas un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums, kur jūs iepazīsieties ar siera darīšanas noslēpumiem, nodegustēsiet 5 dažādas siera šķirnes un savām acīm skatīsiet kā dažu minūšu laikā top slavenās koka tupeles klompes. Ekskursija Amsterdamā(pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kas pasaulē pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistajiem kanāliem. Pateicoties tam, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”, Damma laukums, ”Sarkano lukturu„ rajons, Svaru tornis, Raudu tornis u.c.. Nakts viesnīcā Holandē.

3.diena.

Brokastis. Dimantu muzeja apmeklējums (bezmaksas). Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja. “Diamond Coster”  eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu. Vēlāk iesakām izbaudīt Amsterdamas kolorītu stundu ilgā braucienā ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (ar informāciju krievu un angļu valodā) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Brauciens līdz Antverpenei – tā ir pilsēta ar īpašu nervu un radošās enerģijas koncentrāciju. Ne tikai pasaulē lielākais dimantu industrijas centrs, bet arī beļģu dizaina šūpulis.Antverpene ir ostas pilsēta – sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna. Vēsturisko mantojumu sargājoša. Tās arhitektūrā spoguļojoties dažādajiem vēstures periodiem, kad te saimniekoja spāņi, holandieši, austrieši un franči. Kaut gan 40 procenti beļģu runā franciski, pietiekami spēcīga Antverpenē joprojām ir arī holandiešu valoda. Tā ir pilsēta, kas ciena dzīves kvalitāti – vienalga vai tā būtu mode, māksla vai gastronomija. Un tajā pašā laikā – Antverpene ir fantastiski viesmīlīga. Ekskursija Antverpenē (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Nakts viesnīcā Beļģijā.

4.diena.

Brokastis. Brigi bieži dēvē arī par ziemeļu Venēciju. Tā ir jauka viduslaiku pilsētiņa, kur ik uz stūra var ieraudzīt pastkartei līdzīgus skatus ar gleznainiem namiem, laivām pilniem kanāliem un daudz ko citu. Šeit noteikti vērts izbraukt ar kādu laiviņu vai kuģīti, lai atklātu pilsētu no cita skatu punkta. Tāpat te noderēs velosipēds, jo Brige ir īsta velobraucēju paradīze.Starp daudzajiem Briges arhitektūras brīnumiem jāizceļ Dievmātes baznīca, kas ir viena no augstākajām ķieģeļu ēkām pasaulē. 366 pakāpienu pa vītņu kāpnēm baznīcā Belfortā, lai ieraudzītu pilsētu kā no putna lidojuma – tas vien ir ko vērts! Romantiski noskaņotie šeit dodas vizināties zirgu pajūgā Begināžas virzienā, apmeklē klosteri, kura teritorijā netrūkst tiltiņu un dīķu, kuros peld gulbji. Ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Brīvajā laikā iesakām braucienu ar kuģīti pa gleznainajām Briges vietām. Pēc šīs burvīgās pilsētas apskates dosimies uz vēl vienu Beļģijas pērli Turnē.Šī pilsēta atrodas aptuveni 85 kilometru attālumā no Briseles, uz pašas Beļģijas un Francijas robežas. To mēdz dēvēt arī par Beļģijas vecāko pilsētu, un tur netrūkst interesantu stāstu par vēstures līkločiem un notikumiem, kas, protams, ietekmējuši šīs vietas attīstību. Šī vienmēr bijusi nozīmīgu politisku un kultūras notikumu norises vieta un nereti pat tiek dēvēta par vienu no vērtīgākajām arhitektūras mantojuma vietām pasaulē. Tādēļ nepārsteidz, ka tā iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā.Viena no ievērojamākajām lietām, kas šajā pilsētā noteikti jāapskata, ir vecākais Beļģijas zvanu tornis. Tas ir celts viduslaikos un ir augstākā celtne Turnē – 72 metrus slaidajā tornī ved 256 pakāpieni.Netālu atrodas arī ievērojamā Beloē (Beloeil) pils ar brīnišķīgu parku. Ekskursija pilsētā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). Nakts viesnīcā Beļģijas Luksemburgas pierobežā.

5.diena.

Brokastis. Pirmajā dienas pusē mēs apmeklēsim Lielhercogisti Luksemburgu. Apskates ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Pundurvalsts Luksemburga ir viena no septiņām Eiropas pundurvalstīm. Tai ir unikāls landšafts, kurš agrīni bija noformēts ar neievērojamu upīti. Vecais Luksemburgas centrs ar tirdzniecības zonu, nelielām un mīļām strūklakām, ar dažādiem iespaidīgiem pieminekļiem un omulīgiem restorāniem – to visu noteikti, ir jāapskata.Tālāk dosimies Koblencu. Būsim tur, kur blakus slavenajam Vācu ragam saplūst Reinas un Mozeles upes, atrodas viena no vecākajām un skaistākajām Vācijas pilsētām – Koblenca. Pilsēta ir ieskauta četrās vidēji augstās kalnu grēdās, plašajos mežos. Apskates ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu): Baznīcas, pilis, plašas muižas un turīgo pilsētas iedzīvotāju skaisti izrotātās mājas – tie visi ir Koblencas vēstures liecinieki, kas ilgst vairāk kā divi tūkstoši gadus. Koblencas ielās negaidīti apvienojas franču gars un vācu tradīcijas. Mājīgajos vīna pagrabos cienā savus viesus ar vietējiem ēdieniem, kuros apvienojas garšas izsmalcinātība, sātīgums, vienkāršība. Koblencas iedzīvotāju viesmīlība un sirsnīgums ir zināmi aiz šī reģiona. Pastaiga pa pilsētu. Nakts viensīcā Vācijā.

6.diena.

Brokastis. Lidojums Frankfurte – Rīga.


Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, )
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
 • Lidojums Frankfurte – Rīga, avio biļetes, rokas bagāža 55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10kg.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, )
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
 • Lidojums Frankfurte – Rīga, avio biļetes, rokas bagāža 55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10kg.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursijas:

 • Ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 15 EUR/bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Antverpenē vietējā gida pavadībā 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Beļģijas mazpilsētās Brigē un Turnē 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Luksemburgā 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Koblencā 15 EUR/ bērniem 10 EUR

KOPĒJĀ EKSKURSIJU PAKETE CENA: 75 EUR/ bērniem 50 EUR


Par papildu maksu:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru 90EUR;
 • Piemaksa par papildu vietu autobusā 90 EUR;
 • Ieejas biļetes muzejos, izklaides programmās;
 • Kuģītis pa Amsterdamas kanāliem 16 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi
 • Medicīniskā apdrošināšana

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.