Atpūta pie sarkanās jūras izraēlas Eilatas kūrortā

Eilats, Jeruzaleme, Bētleme, Jūdeja tuksnesis, Nāves jūra, Arava tuksnesis

eilat

Tūres cena: 499 eiro

Ceļojuma ilgums: 8 dienas

Tūres datumi:
24.12.2016
01.12.2016
08.12.2016
15.12.2016


CEĻOJUMA PROGRAMMA

1. DIENA
Transfērs no Rīgas uz Kauņu (pēc vēlēšanās, par papildu maksu). Lidojums no Kauņas uz Eilatu (lidosta Ovda) (lidojuma laiks: ~ 07:35-: ~12:00). Iekārtošanās Isrotel Riviera Club*** viesnīcā. Viesnīca atrodas dažu minūšu braucienā no pludmales. Isrotel Riviera Club ir lieliski piemērots atpūtai ģimenes lokā. Viesu rīcībai apartamenti ar privātu virtuvi, bezmaksas Wi-Fi viesnīcas teritorijā, kinoteātris, āra baseins, kā arī viesnīcas teritorijā strādā mini market. Bērniem viesnīcā ir pieejams bērnu klubs un rotaļu laukums. Atpūta. Nakts viesnīcā.

2. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Apskates ekskursija Eilatā. Eilata atrodas Izraēlas vissausākajā reģionā. Vietējā Sarkanās jūras piekraste ir oficiāli atzīts dabas rezervāts. Šī ir senā pilsēta, kas pastāvēja vēl kopš cara Solomona laikiem. Vecās Derībās ir norāde, ka pilsētu apdzīvoja Jūdejas iedzīvotāji. Eilatas vietā 1. gadu tūkstotī p.m.ē. bija ostas pilsēta Ezion-Gever, kura Bībelē tika minēta kā Jūdejas jūras tirdzniecības bāze ar valsti Ofirs (precīza Ofira atrašanās vieta nav zināma). Ezion-Gever ruīnas tika atklātas Nelsona Glika arheoloģiskās ekspedīcijas laikā 1937.-1940. gados zem Tel Halifas pakalna (mūsdienās blakus Akabai, Jordānijā). Interesantu atradumu vidū bija zīmogs ar jūdu karaļa Jofama vārdu. Kaut gan šī ostas atrašanās vieta ir visai strīdīga. Romiešu laikos tā tika dēvēta par Ajla, te bija militārā vienībā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA
Brokastis Brīva diena. Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi un Bētlemi (papildu maksa 99 EUR). Jeruzaleme ir Tuvo Austrumu senā pilsēta, trīs reliģiju pilsēta, mūsdienu svētnīca kristiešiem, jūdiem un musulmaņiem. Senā pilsēta atrodas uz kalniem, augstumā 800 metru. Pilsētai ir uzkrāta bagāta vēsture tūkstošiem gadu. Vecpilsēta aizņem tikai vienu kvadrātmetru, bet šajā teritorijā ir daudz nozīmīgu pieminekļu. Staigājot pa pilsētām ir sajūta, ka esi nokļuvis pagātnē. Pirmās sienas tika uzbūvētas vēl pirms romiešiem 8. gadsimtā p.m.ē. Tālāk brauciens uz Bētlemi. Īpašu vietu pasaules kartē aizņem Bētleme. Neliela pilsētiņa Svētā Zemē saista uzmanību ar notikumu, kas ir svarīgs ikvienam kristietim un cilvēcei kopumā. Vairāk nekā 2000 gadu atpakaļ te piedzima Jēzus Kristus. „Maizes māja” ebreju valodā un „gaļas māja” arābu valodā — tā tiek tulkots pilsētas nosaukums (Bethlehem), kas atrodas Palestīniešu autonomijas teritorijā, Jordan upes krastā, tikai 8 km attālumā uz dienvidiem no Jeruzalemes. Bētleme ir lielākais svētceļojumu centrs pasaulē. Te, saskaņā ar evaņģēliju, dzimis Jēzus Kristus, kā arī dzimis un sāka valdīt Dāvids. Galvenais Bētlemes apskates objekts – Piedzimšanas Ala, lielāka kristīgo svētvieta, kur dzimis Jēzus Kristus. Atgriešanās viesnīcā Nakts viesnīcā

4. DIENA
Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

5. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Nāves jūru (papildu maksa 99 EUR) Šis ir aizraujošs ceļojums pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļš uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt Īstu kristīšanās vietu, seno Jordānas Gerasima klosteri. Ceļš pie Nāves jūras vijas cauri Jūdejas tuksnesim – vieta, kas gadu tūkstošiem pievilka cilvēkus ar savu dievišķo enerģiju . Bībeles pravieši un Jēzus, Vecās Derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te mieru sarunām ar Dievu. Pa ceļam Jūs gaida gleznainas ainavas un aizraujošs stāsts par Bībeles laikiem. Atgriešanās viesnīcā Nakts viesnīcā

6. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Nakts viesnīcā.

7. DIENA
Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursija uz Timna nacionālo parku (papildu maksa 65 EUR). Unikālais ģeoloģiskais Timna parks atrodas 25 km ziemeļos no Eilatas Arava tuksnesī. Laiks un iežu erozija izveidoja neatkārtojamas dažādu nokrāsu klinšu un akmens kompozīcijas – “Solomona stabi”, “Lauva”, “Sfinksa” un citi. Seno vara šķēpu atlikumi, klints zīmējumi, Hathor dievietes templis – ogļraču un dārgumu meklētāju aizstāve. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

8. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu. Lidojums no Eilatas (lidosta Ovda) uz Kauņu (lidojuma laiks: ~12:35- ~17:15). Ierašanās Kauņā. Transfērs no Kauņas uz Rīgu (pēc vēlēšanās, par papildu maksu).


CENĀ IEKĻAUTS:

 • Lidojums Kauņa – Eilata – Kauņa
 • Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 10 kg, izmērs 42x32x25 cm
 • Dzīvošana Isrotel Riviera Club *** viesnīcā –  7 naktis (divvietīgais numuriņš) ar brokastīm
 • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
 • Apskates ekskursija Eilatā

Ja Jūs ceļojat viens, obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā  -180 EUR

*Pēc pieprasījuma, par papildu maksu var iekārtoties 4* un 5* viesnīcās.


PĒC VĒLĒŠANĀS, PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS:

 • Ekskursijas brauciens uz Nāves jūru – 89 EUR
 • Brauciens uz Timna nacionālo parku – 65 EUR (ieejas biļete iekļauta cenā)
 • Ekskursijas brauciens “Jeruzaleme – Bētleme” – 89 EUR
 • Transfērs Rīga-Kauņa – 25 EUR/cilv.
 • Transfērs Kauņa-Rīga – 25 EUR/cilv.

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS:

 • Veselības apdrošināšana
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides objektos
 • Ēdināšana

*Izraēlā ir pieņemts pateikties gidiem un šoferiem, atstājot tiem dzeramnaudu, aptuveni 10 $ par visu tūri.


Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskurijas dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

 

This post is also available in: Russian