EKSKURSIJAS TŪRE SPĀNUJU (BARSELONA, MADRIDE, TOLEDO, VALENSIJA, MONSERATA)

Ceļojuma datums Ceļojuma cena iegādājoties ekskursijas paketi Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes
09.03 – 13.03.2020 199 € 368 €

Ceļojuma cena iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Barselona – Rīga
 • Rokas bagāža (1 soma, kuras izmērs ir 40 x 25 x 20 cm)
 • 4 naktis *** viesnīcā (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 • 3x brokastis viesnīcā
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā

Ekskurijas pakete 179 €:

 • Ekskursija Barselonā
 • Ekskursija Madridē
 • Ekskursijas brauciens uz Toledo un Valensiju
 • Ekskursijas brauciens uz Monseratu

Par papildu maksu:

 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāti tiek apmaksāta dzīvošana vienvietīgajos numuriņos viesnīcās – 100 €
 • Bagāža Priority (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 15 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 25 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Rīga – Barselona (piedāvājums ierobežots)
 • Bagāža Priority (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 15 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 25 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Barselona – Rīga (piedāvājums ierobežots)
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 20 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 25 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Rīga – Barselona
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 20 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 25 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Barselona – Rīga
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg – 35 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 45 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Rīga – Barselona
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg – 35 eiro (ceļojuma iegādes laikā) / 45 eiro (pēc ceļojuma iegādes) / Barselona – Rīga
 • Viesnīcas tūristu nodoklis – 0,50 – 1,00 €/diena no cilvēka (atkarībā no reģiona)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Programma

 1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku un vietu lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms lidojuma). Lidojums Rīga – Barselona.

Ierašanās Barselonā. Došanās uz viesnīcu Costa Brava/Costa del Maresme piekrastē. Iekārtošanās, atpūta.

 1. DIENA

Brokastis. Ekskursija Barselonā.

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.

Brīvs laiks, kura ietvaros Jums būs iespēja apmeklēt Sagrada Familia katedrāli, Guel parku un daudz ko citu.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Došanās iz Madridi. Ekskursija Madridē.

Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs. Tas ir zināms, pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus.

Brīvs laiks. Jums būs iespēja patstāvīgi apmeklēt Prado muzeju (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Madrides apkārtnē.

Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Toledo un Valensiju.

Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Toledo atrodami daudzi klosteri, mošejas, sinagogas un muzeji, kā arī drupas no romiešu laikiem, istabas senās sienās un alas. Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu.

Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par kuru liecina dažādas vēsturiskas ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk – rūpniecības nozare pārvērta Valensiju par bagātu un plaukstošu pilsētu. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem, zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos.

Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Monseratu.

Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”… Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.

Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.

Došanās uz lidostu. Lidojums Barselona – Rīga.

Ierašanās Rīgā.

 

This post is also available in: Russian