Spānijas Rivjēra!

spain-reviera


Ceļojuma datumi:
05.06.2017
12.06.2017
19.06.2017
26.06.2017
04.09.2017
11.09.2017
18.09.2017
25.09.2017

Ceļojuma ilgums: 8 dienas

Ceļojuma cena+ ekskursijas pakete/ ceļojuma cena bez ekskursijas paketes:
399 eiro/ 499 eiro

Ekskursijas pakete: 149 eiro


PROGRAMMA

1. DIENA
Satikšanās Rīgas lidostā.
*Precīzu izbraukšanas laiku un satikšanās vietu noteikt pie mums 1-2 dienas pirms brauciena.
Avio lidojums uz Barselonu (lidojuma laiks ~4 stundas). Ielidošana Barselonā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā kūrortpilsētā Lloret De Mar. Atpūta.
Lloret De Mar – tas ir ne tikai jūra un saule. Liels skaits bāru un restorānu viesmīlīgi atvērs savas durvis, lai doto Jums iespēju izbaudīt katalonijas virtuvi. Arī pēc saulrieta, kūrortpilsēta nesteidzas aizmigt – Lloret De Mar tiek apgaismota ar krāsainām gaismām, pilsētā valda naktsklubi un diskotēkas. Lloret De Mar pamatoti tiek uzskatīta par vienu no gradiozākām izklaižu un ballīšu pilsētām Spānijas piekrastē. Te ir viss priekš aktīvai atpūtai: bāri un restorāni, lieliski naktsklubi, kazino, visdažādakas ūdens izklaides. Tieši te atrodas pazīstams ūdens atrakciju parks „Water World” (Ūdens pasaule) (http://waterworld.es/en/home.html).
Brīvais laiks. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

2. DIENA
Brokastis viesnīcā “zviedru galds”.
Ekskursijas brauciens uz Francijas dienvidiem uz pilsētām Perpiņāna un Koljūra ar atpūtu pie jūras (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Perpiņāna – tā ir īsta Spānijas miniatūrā Francijā. Tā ir klusa, provinciāla pilsētiņa, kurā viss ir spānisks. Mājas te ir milzīgas, būvētas no sarkana un dzeltena akmens, un ielas – šauras un līkumainas. Šajā brīnišķīgā nelielā pilsētiņā ir jūtams īsts Katalonijas gars, Spānijas un Francijas, kurš saglabājas te jau vairākus gadsimtus. Tradīciju dažadība ir jūtama Perpiņānā uz katra soļa, kas dod pilsētai neatvairāmu šarmu.
Koljūra atrodas klinšainā krastā Langedoka piekrastē. Gleznainas apkārtnes un mājīgas ieliņas vairākas reizes kļuva par iedvesmas priekšmetu slaveniem meistariem kā Dirans, Matīss un Šagals. Koljūra attaisnoti tiek uzskatīta par mākslinieku pilsētu, kā arī par oriģināla 20.gs. Franču glezniecības virziena dzimteni – fovisma. Pilsēta it kā no pasakas. Visas mājas ir būvētas vienā stilā: baltas un rozas sienas, sarkani un brūni daktsiņu jumti. Atrodas uz diviem krastiem azūras jūras zellī. Pilsētas piekrastes daļu rota viduslaiku cietoksnis un Maljorkas karaļa rezidence.
Brīvais laiks pludmalē. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

3. DIENA
Brokastis viesnīcā ”zviedru galds”.
Ekskursijas brauciens uz Montserratu ar iespēju izbraukt pa zobratu dzelzsceļu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu)
Zobratu dzelzsceļa ceļš Montserratā – vienīgais transporta veids, kas nogādās Jūs pašā klostera teritorijas centrā. 15 minūšu laikā Jūs spēsiet izbaudīt burvīgus skatus kalnu virsotnēs. Caur vilciena panorāmas logiem dabas ainavas ir pašā savā krāšņumā, bet pats brauciens atstās neaizmirstamus iespaidus.
Monseratā (Monasterio de Montserrat) atrodas funkcionējošs benediktiešu klosteris, Katalonijas garīgais simbols, reliģiozais centrs un svētceļojumu galvenais galamērķis visiem pasaules katoļiem. Montserata tika dibināta 9. Gadsimtā, tā atrodas gleznainā vietā kalnos, 725 m augstumā virs jūras līmeņa. Savu nosaukumu tā ieguvusi no Monseratas kalnu apvidus. Te glabājas Katalonijas aizstāves attēlojums – La Moreneta, Jaunavas Marijas koka statuja. Leģenda vēsta, ka statuju izcirtis apustulis Lūka, savukārt apustulis Pēteris atvedis to uz Spāniju 50. Gadā.
Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

4. DIENA
Brokastis ”zviedru galds”.
Ekskursijas brauciens uz Andoru (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Andora – viena no mazākajām valstīm Eiropā, gleznaini izvietojusies augstu Pirenejos uz robežas starp Franciju un Spāniju, taj piemīt unikāla kultūra, no visām pusēm ieskauta kalnu virsotnēm, dažas no kurām ir pastāvīgi pārklātas ar mūžīgo sniegu. Galvaspilsētā – Andorra La –Velja ir koncentrēta lielākā daļa no arhitektūras pieminekļiem, šī valsts vēsture ir zināma kopš 1248. Gada: pils Lāde uz septiņām pilīm , Sv. Armenola, Santa Kolomna, Sv. Andreja, Svētā Stīvena baznīcas, kapela San Romu Le Bon – to visu rūpīgi glābā UNESCO.
Termālajam centram “Caldea” ar ūdens temperatūru no 34 līdz 68 grādiem, nav līdzvērtīgu centru visā Eiropā. Andora – iepirkšanās paradīze, lieli un mazi veikaliņi, vitrīnas, kas iepriecina acis un liek rokām automātiski izņemt maku: apģērbi, apavi, pulksteņi, suvenīri, visu ko jūs esat iedomājušies var atrast šeit. Patīkamie kalnu restorāni ar vietējo virtuvi un garšīgās tikko svaigi uzlietās kafijas smaržu, ko lēnām var izbaudīt terasē ar skatu uz upi un sniegotiem Pirenejiem, pēc veiksmīgas dienas. Pēc Andoras, jūs pārliecināsieties, ka ir paradīze zemes virsū.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Nakts viesnīcā.

5. DIENA
Brokastis “zviedru galds”.
Atpūta pie jūras.
Ekskursija uz Žironu un Figerasu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Žirona (spāniski – Girona) – sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.
Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildus samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. Gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos.
Vakarā – šovs “Bruņinieku turnīrs” + flamenko dejas.
Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. Atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Nakts viesnīcā.

6. DIENA
Brokastis „zviedru galds”.
Brauciens uz māju “Codorníu” vīnu un šampaniešu degustācija un uz šokolādes fabriku Simon Coll (pēc vēlēšanās par papildus maksu)
Māja-rezidence “Codorníu” ir arhitekta-modernista Josep Puig i Cadafalch. Būvēta 1915. Gadā ēka ir valsts aizsargāta un attiecās pie arhitektūras pieminekļiem. Māja-rezidence atrodas regionā Penedesa – viens no labākajiem vīna reģioniem.
Tiek piedāvāta liela sarkanvīnu, baltvīnu un roza vīnu izvēle. Penedès – ir lielākais spāņu dzirkstoša vīna „Cava” ražotājs. Cava – nozīmē vīnu pagrabs, nogatavināšana vīnu pagarabos – pati svarīgakā un neatņemama ražošanas sastāvdaļa.
Pirmās iepazīšanās ar māju Codorníu – neliels iepazīšanās video pa rezidencas ēku. Tālāk pastaiga pa vīndarītavas saimniecību un muzeja apmeklēšana. Muzeja ekspozīcijas izsmeļoši un interesanti stāsta par vīna izgatavošanas procesu. Apakšzemes vīnu pagrabu galerija aizņem 25 kilometrus, pēc tās apmeklēšanas, jums būs iespēja piedalīties degustācijā un nopirkt vislabākus Codorníu vīnus.
Pēc vissenākas vīnu rezidences apmeklējuma, mēs piedāvājām apmeklēt 19.gs. Šokolādes fabriku Simon Coll, kas atrodas 3 minūšu braucienā no vīna darītavas..
Jums būs iespaidīga ekskursija šokolādes fabrikā, iepazīšanās ar tradicionālām un fabrikas metodēm šokolādes izstrādājumu izgatavošanā. Kā arī varēsiet nopirkt unikālās dāvanas, kuras ir ražotas nelielā daudzumā.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā(pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

7. DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Barselonu ar Guela parka apmeklējumu un “dziedošo ” strūklaku apmeklēšanu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Barselona – otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kura pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija pa vecpilsētu ar gotiskā kvartāla apmeklējumu. Šis kvartāls būtībā ir šauru viduslaiku ieliņu labirints, kuru platums reizēm nepārsniedz 2-3 metrus. Te atrodas dažādas kafejnīcas, bāri, restorāni, kā arī veikali un, protams, slavenā Barselonas katedrāle, kas celta greznajā gotiskajā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra.
Brīvais laiks.
Guela parks – viennozīmīgi ģēnija Antonio Gaudi darba šedevrs, kas tika uzcelts1914. Gadā. Parks atrodas Grasijas apgabalā, kalna priekšpilsētā Valkarka. Parka radīšanas iniciatīva piederēja katalonijas rūpniekam, mecenātam un politikam, ilgadējam Gaudi patronam – Eusebio Guela, ar kura vārdu tika arī nosaukts parks. Guela bija iespaidots ar angļu pilsētām – dārziem, un nolēma izveidot kaut ko līdzīgo arī pie Barselonas, nopērkot 15 zemes hektārus. Nākotnes pilsētā „dārzs” plānoja uzbūvēt 40 mājas un villas turīgiem pilsētniekiem, bet rezultātā viss projekts kļuva par milzīgu ekonomisku neveiksmi, un no 40 plānotām mājām uzbūvēja tikai trīs, vienā no tām no 1906. Gada gandrīz līdz mūžas beigām dzīvoja pats Gaudi ( tagad tur atrodas māja-muzejs slavenā arhitekta). Pilsēta-dārzs projekts neizdevās, jo tā atrašanas vieta bija neērta potenciāliem iedzīvotājiem. Rezultātā Eusebio Guelja mantinieki pārdeva parku pilsētas vadībai, kuri atklāja to parasto cilvēku apmeklējumiem.
Vakarā varēsi baudīt slaveno “dziedošo ” strūklaku skaistumu.
Spāņi šo Barselonas ievērojamo vietu dēvē par “Fontanas Magicas” (maģiskās strūklakas), un viņi nekļūdās, jo ūdens, gaismas un mūzikas saspēle veido īstu burvestības auru. Divas stundas ilgais šovs paiet nemanot. Puse programmas norit klasiskās mūzikas pavadījumā, bet otrā skan pasaules popmūzikas hīti. Šis brīnumainais šovs sākas uzreiz pēc saulrieta, kad, skanot klasiskajai mūzikai, ūdens strūklas veido brīnišķīgas figūras un gaismas zīmējumus. Pavisam šajā priekšnesumā tiek izmantotas 50 krāsas un toņi, radot pasakainu šovu, kuru katru vakaru vēro Barselonas viesi un iedzīvotāji.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā(pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā

8. DIENA
Brokastis”zviedru galds”. Numuru atbrīvošana. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Avio lidojums Barselona – Rīga. Ielidošana Rīgā.


CENĀ IEKĻAUTS:
• Lidojums Rīga – Barselona – Rīga
• Transfērs lidosta “Barselona” – viesnīca – lidosta “Barselona”
• Dzīvošana 3* viesnīcā, 7 naktis (divvietīgi numuriņi) ar brokastīm “zviedru galds”
• Bagāža – 1 soma, kas nav smagāka par 20 kg
• Rokas bagāža – 1 soma, kas nav smagāka par 8 kg
• Lidostas nodevas
*Lidojuma laiks var mainīties.


EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) – €149:
• Ekskursija Barselonā
• Ekskursija Monseratā
• Ekskursijas brauciens uz Francijas dienvidiem uz pilsētām Perpiņāna un Koljūra ar atpūtu pie jūras


EKSKURSIJAS:
• Ekskursija Barselonā – €55
• Ekskursija Monseratā – €50
• Ekskursija uz Žironu un Figerasu – €50
• Ekskursijas brauciens uz Francijas dienvidiem uz pilsētām Perpiņāna un Koljūra ar atpūtu pie jūras – €55
• Ekskursijas brauciens uz Andoru – €59
• Ekskursijas brauciens uz portaventuru ar ieejas biļetem – €70
• Šovs “Bruņinieku turnīrs” ar vakariņām + flamenko dejas – 45€
• Brauciens uz māju “Codorníu” vīnu un šampaniešu degustācija un uz šokolādes fabriku Simon Coll – 45€ (ieejas biļetes iekl.cenā)
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā


ĒDINĀŠANA:
Vakariņas:
• 3* viesnīcas restorānā – €49


PAPILDUS PAKALPOJUMI:

Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu:
• Piemaksa par 3* viesnīcu – €100
*Ja Jūs ceļojiet trijatā – lūgums iepriekš sazināties ar mūsu ofisu par papildus gultas izvietošanu divvietīgajā numurā.

Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā:
• 3* viesnīcās – €0,50 no cilvēka par diennakti, bet ne vairāk par 7 naktīm kopā


SVARĪGA INFORMĀCIJA:
• Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
• Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
• Grupas vadītājs – latviešu un krievu valodā.
• Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
• Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam noteikt pie mums 1-2 dienas pirms ceļojuma.

This post is also available in: Russian