Bangkoka – Kvai – Pataija – Kočanga! 15 neaizmirstamas dienas viseksotiskākajā Austrumu valstī! Jauna, vēl labāka Kvai upes ceļojuma programma!

 

Izlidošana: 02.03.2018 / 15 dienas€ 1169.00
Izlidošana: 09.03.2018 / 15 dienas€ 1169.00
Izlidošana: 16.03.2018 / 12 dienas€ 1369.00

Ceļojuma cenā ietilpst:
Lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga.
Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
Transfēri saskaņā ar programmu (avio transfēriem nododamā bagāža līdz 15 kg!),
Izvietošana viesnīcā Bangkokā – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
Izvietošāna viesnīcā Pataijā saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
Izvietošāna viesnīcā Ko Changā saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
Ēdināšanas tips BB (brokastis)
Pataijas apskates ekskursija,
Konsultācijas ar tūroperatora vietējo pārstāvniecību, krievu valodā.

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo…

Atpūta Pataijā, Kočanga salā ar divu dienu programmu un pašu slavenāko Kačanaburi provinces apskates objektu apciemojumu. Tajā esošās Kvai upes apmeklējumu un dzīvošanu Eravan nacionālā parka mājiņās,kuras atrodas uz ūdens.Tūristiem būs iespēja apmeklēt 7 līmeņu ūdenskritumu, ziloņu ciematiņu,kā arī būs iespēja jāt ziloņa mugurā un apskatīt īpašo šova programmu.

Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

LIDOJUMA LAIKI:
Rīga – Taškenta – Bangkoka
pt. Rīga – Taškenta: 23:55 – 07:45 (+1)
st. Taškenta – Bangkoka: 10:25 – 18:40

Bangkoka – Taškenta – Rīga
pt. Bangkoka – Taškenta: 11:05 – 15:55
pt. Taškenta – Rīga: 18:25 – 20:55

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Reģistrācija uz lidojumu Rīgas Starptautiskajā lidostā. Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

2. DIENA.
Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi Bangkokas lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

Vakarā iespējams apmeklēt:

Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons (pēc vēlēšanās, par papildus maksu ~ 600 THB).
Izbraukšana no viesnīcas ap deviņiem vakarā. Atgriešanās viesnīcā no 12:00 līdz 01:00 naktī.
Programmā: Populārais rajons Khao San, kas tiek uzskatīts par Āzijas vakara pilsētas iemiesojumu. Ielu tirdziņi, dzīvā mūzika, amatniecība, eksotiska virtuve jebkurai gaumei, taizemes masāžas saloni un vēl daudz kas cits. Pēc tās apmeklējuma, tuvāk naktij, tiks apmeklēts viens no populārākajiem un kolorītākajiem Sarkano Lukturu rajoniem Bangkokā.

3. DIENA.
Brokastis. Viena no apskates ekskursijām, pēc izvēles:

Bangkokas apskates ekskursija.
Ekskursijas programmā – Rītausmas Templis Wat Arun, guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils – Smaragda Budas templis. Izbrauciens ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Rotaslietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums.

Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā).
Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas.

Vecpilsēta – muzejs Ancient City (Muang Boran).
Viens no skaistākajiem visā Āzijā, kas atrodas zem klajām debesīm un tiek uzskatīts par pašu lielāko muzeju, pēc tā platības. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.

Transfērs uz Pataiju. Iekārtošanās viesnīcā. Tikšanās ar gidu. Nakts viesnīcā, Pataijā.

4. DIENA.
Brokastis.
Ekskursiju programma ”Kvai upes augļu paradīze” – 2 dienas / 1 nakts (par atsevišķu samaksu – 3700 THB).
Agri no rīta izrakstīšanās no viesnīcas un došanās uz Kanchanaburi provinci.

Programmas tūre:
Tajiešu arhitektūras Karaliskā centra apmeklējums, kur tajiešu mākslinieki strādā ar sarkankoku, veidojot neparastus priekšmetus no tā. Apmeklētājiem būs iespēja šeit iegādāties nelielus, nedārgus suvenīrus piemiņai.
Tāpat būs iespēja apmeklēt kokosa fermu (atkarībā no tures datuma), kur varēsiet redzēt kā top kokosa cukurs.

Brauciens ar laivu pa kanāliem, kuros atrodas slavenais tirgus uz ūdens (30 min). Šeit būs interesanti ne tikai tiem, kas meklē unikālus suvenīrus (izstrādājumi no zīda, papīra un koka), vai vēlas iegādāties vietējos augļus un saldumus, bet arī dēļ iespējas pavērot vietējo iedzīvotāju neparasto ikdienu.

Brīnumainais Wat Tham Sua templis (Tīģera alas) – atrodas pasakainā tropu mežā, kas slēpj sevī brīnišķīgu septiņu līmeņu ūdenskritumu. Staigājot pa meža taku var nokļūt no viena ūdenskrituma līmeņa uz otru. Otrajā un trešajā līmenī varēs pabarot karpas un izbaudīt neparastu ‘’zivju masāžu’’. Ūdenskritums ir skaists jebkurā gada laikā.
Pusdienas Erevana nacionālā parka teritorijā.

Ierašanās uz peldošas, mājīgas viesnīcas, kas celtas uz plostiem. Mājiņas atrodas gan uz ūdens, han izvietotas gar upes krastu.Īsta paradīze uz zemes virsmas. Mājiņu verandās ir atpūtas krēsli. Tā ir unikāla iespēja pavadīt laiku un atpūsties no ikdienas steigas un būt harmonijā ar dabu. Viesnīcā ir elektrība, karstais ūdens, baseins. Šeit būs iespēja izbaudīt taizemes masāžu. Pusdienas un atpūta.

5. DIENA.
Brokastis viesnīcā uz plosta ar skatu uz rīta saules apspīdētajiem džungļiem.
Tikšanās ar vietējo augu speciālistu Tajiešu tautas medicīnas aptiekā.
Ierašanās uz karstajiem termālajiem avotiem. Peldēšanās dažādas temperatūras ūdeņos (līdz pat 44 °C), kontrastā ar vēso kalnu upes ūdeni.

Tējas degustācija skaistā tējas namiņā.
Iespēja nobaudīt dažādas tajiešu tējas, sākot no jau zinamām, līdz pat eksotiskām un ,mūsu garšas kārpiņām ,vēl nezināmām tējas šķirnēm, kā arī uzzināsiet nedaudz vairāk par katru no piedāvātajām tējām. Pēc tējas namiņa apmeklējuma – augļu plantāciju apmeklējums.

Sai Yok Noi ūdenskrituma un “Nāves dzelzceļa’’ apmeklējums.

Ziloņu ciemats (2.5 st.): Jāšana ar ziloni pa džungļiem (iekļauts ceļojuma maksā), ziloņu šovs, pelde lejā pa upi, ar bambusa plostiem un glābšanas vestēm, brauciena ilgums – 1 stunda. (Papildus var iegādāties peldēšanu ar ziloņiem 800 THB)

Gardas pusdienas skaistā restorānā.

Apstāšanās pie senā tempļa, kur dzīvo savvaļas pērtiķi. Iespēja pabarot tos un vietējā mūka apmeklējums.
Došanās uz Pataiju.

Gadījumā, ja atpūtnieki nevēlas braukt pēc programmas pa Kvai upi, tiem vajadzēs apmaksāt viesnīcu Pataijā (30 EUR/cilv.) vai Bangkokā (30 EUR/cilv.), kā arī atsevišķi apmaksāt transfēru uz Pataiju (30 EUR/cilv.).

6. – 9. DIENA.
Atpūta Pataijā. Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi.
Cenā iekļautās bezmaksas ekskursijas (ja savāksies grupa) – Pataijas pilsētas apskate, čūsku fermas apmeklējums, Budas kalna ar tajā esošo tempļa apmeklējumu, suvenīra veikala un dārgakmeņu fabrikas apmeklējums.

Tāpat uz vietas varēsiet iegādāties sekojošas izklaides iespējas: Transvestītu šovs, Nong Nooch botāniskais dārzs, iespēju makšķerēt, izbraukt ar ūdens motociklu vai paraplānu, Sri Racha tīģēru zoodārza apmeklējums, brauciens uz Ko Samet salu, kā arī citas izklaides iespējas.

10. – 13. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz Kočangas salu. Ceļa ilgums- apmēram 4 stundas (autobuss + prāmis).

Iekārtošanās viesnīcā. Parējā dienas daļā brīvais laiks un tikšanās ar vietējo, krievu valodā runājošo, tūroperātora pārstāvi (tikšanās iespējams var notikt arī citā dienā).

Jūsu atpūtas laikā uz Kočangas salas mēs piedāvājam sekojošus pasākumus un ekskursijas (jāapmaksā atsevišķi): motociklu noma, patstāvīgai salas apskatei, safari uz ziloņiem, blakus esošo salu apmeklējums, makšķerēšana utt.

14. DIENA.
Brokastis. Transfērs uz Bangkoku un iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā, Bangkokā.

15. DIENA.
Transfērs uz lidostu. Reģistrācija. Avio lidojums Bangkoka – Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

PROGRAMMA NODROŠINA IZMITINĀŠANU SEKOJOŠĀS VIESNĪCĀS BANGKOKĀ, PATAIJĀ UN KO CHANG SALĀ (Viesnīcas tiek piedāvātas pēc numuru pieejamības):

Bangkok: Karnmanee Palace 3*
Viesnīca atrodas 5 minūšu braucienā no Saphan Khwai metro stacijas un 10 minūšu braucienā no brīvdienu tirgus Chatuchak. Viesiem tiek piedāvāts atvērtais baseins, masāžas pakalpojumi, bezmaksas Wi-Fi. Visi plašie numuri aprīkoti ar balkonu un viesistabu. Pie tam tajos ir gaisa kondicionieris, vannas istaba ar vannu. Viesu ērtībām numurā ir mini bārs un fēns

Pattaya: Ambassador City Jomtien 3*
Liels viesnīcu komplekss, kas atrodas Jomtien pludmalē. Viesnīcā ir vairāki baseini, teritorijā ir vairāki korpusi ar dažādiem numuriem, sākot no standarta (Inn Wing), līdz luksusa (Ocean Wing). Blakus viesnīcai atrodas veikali, restorāni un taizemes masāžas saloni.

Koh Chang: Penny’s Resort 3*
Bungalo kompleks, kas atrodas Hat Kai Mook Bay pludmalē.
Klusā un gleznainā vietā. Skaista un sakopta zaļa teritorija ar baseinu un restorānu. Visi numuri aprīkoti ar gaisa kondicionieri un visu nepieciešamo ērtai atpūtai.
Viesnīcas īpašnieks ir no Vācijas.

PAR ATSEVIŠĶU SAMAKSU:
Divu dienu programma pa Kvai upi – 3700 THB.

PAPILDUS IZMAKSAS UN EKSKURSIJAS:
Taizemes vīza ~ 60 EUR (nav nepieciešama Igaunijas pilsoņiem);
PIEVĒRSIET UZMANĪBU! Tūristiem ar LR nepilsoņu pasēm Taizemes vīzas obligāti jānoformē līdz izlidošanai no Rīgas;
Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 57 EUR);
Ekskursija uz seno galvaspilsētu Siāmu, Ajutajā – 2000 THB (apmēram 57 EUR);
Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris – 1500 THB (apmēram 45 EUR);
Khao San vakara programma un Sarkano Lukturu Rajons – 600 THB (apmēram 17 EUR).

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.
Pievērsiet uzmanību! Ja Jūsu ceļošanas datumus iekrīt Ziemassvētkos vai Jaungada svinībās, viesnīcā var būt obligāta piemaksa par svētku pusdienām vai vakariņām. Papildus maksājumu summu Jūs varēsiet uzzināt sazinoties ar tūroperātoru.
Ieejas biļetes apskates vietās, biļetes uz Nacionālajiem parkiem, ūdens pārbraucieni (prāmji un laivas) un citi maksas pakalpojumi būs nepieciešams apmaksāt uz vietas.
Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursijas programmu un apskates objektus.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 

Картинки по запросу pattaya pictures

Картинки по запросу pattaya pictures

Картинки по запросу pattaya pictures