HORVĀTIJA. ATPŪTA PIE JŪRAS AR EKSKURSIJĀM

Izlidošana: 23.06.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 30.06.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 07.07.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 14.07.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 21.07.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 28.07.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 04.08.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 11.08.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 18.08.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 25.08.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 01.09.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 08.09.2018 / 7 naktis€ 439.00
Izlidošana: 15.09.2018 / 7 naktis€ 439.00

Ceļojuma cenā ietilpst:
Avio lidojums Rīga – Dubrovnika – Rīga,
Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža līdz 8 kg,
Transfērs Dubrovnikas lidosta – Viesnīca – Dubrovnikas lidosta,
Izvietošana Villa Helena 3* apartamentos, 7 naktis, Two bedroom room,
Ēdināšanas tips RO (Bēz ēdināšanas),
Vietējā tūroperatora pārstāvja pakalpojumi latviešu un krievu valodās.

Atrodoties Horvātijā ļoti grūti atbrīvoties no sajūtām, ka apkārt esošās ainavas, pasakainās pilis, smaragda jūra, salas – nav nekas cits kā burvīgi sapņos redzēti skati. Daudzi tūristi pieķer sevi domājot vai notiekošais ir realitāte, jo pat cilvēki, kas bieži ceļo, katru reizi ierodoties Horvātijā nonāk ar šīs valsts gariem neizskaidrojamā, mistiskā saiknē.

Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā transfērus par papildu samaksu 15 EUR (no cilvēka) uz vienu pusi, no/uz sekojošām pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

PAR VIESNĪCU:

Villa Helena 3*
Apartamenti Villa Helena izvietoti tūristu pilsētiņā Klekā, 60 km attālumā no Dubrovnikas Adrijas jūras piekrastē, 100 m attāluma no pludmales. Šajos apartamentos Tūristus sagaida patīkama atpūta siltā ģimenes atmosfērā.

Apartamentos ir 2 guļamistabas, viesistaba, virtuve ar traukiem, duša / WC, kondicionieris, ledusskapis, satelīttelevīzija, balkons. Maksimālais cilvēku izvietojums – 5 cilvēki.

Izklaide un sports: saulessargi un guļamkrēsli pludmalē (par maksu), tenisa korts, galda teniss, futbols, mini golfs, ūdens sporta veidi.

Bērniem: bērnu rotaļu laukums

Tuvumā atrodas restorāni, bāri, lielveikals.

Lidojumu nodrošina aviokompānija AirBaltic
LIDOJUMA LAIKI:
Rīga – Dubrovnika: 15:40 – 17:20
Dubrovnika – Rīga: 18:15 – 21:55

PAPILDUS IZMAKSAS (PĒC VĒLMES):
Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru – 160 EUR;
Cena bērnam (līdz 12 gadiem) dzīvojot kopā ar diviem pieaugušajiem – 299 EUR;
Cena par trešo pieaugušo nummurā – 299 EUR,
Piemaksa par BB ēdināšanas veidu (Brokastis) – 50 EUR/cilv.
Piemaksa par HB ēdināšanas veidu (Brokastis un vakariņas) – 120 EUR/cilv.
Piemaksa par FB ēdināšanas veidu (brokastis pusdienas un vakariņas) – 200 EUR/cilv.
Medicīniskā apdrošināšana.

 

Lai Jūsu atpūtu padarītu krāšņāku un neaizmirstamu, piedāvājam ne tikai atpūtu Adrijas jūras krastā, bet arī sekojošu ekskursiju programmu:
Lokrum sala un Dubrovnika.
Diena sāksies ar Lokrum salas apmeklēšanu, kas ir slavena ar to, ka to par mājokli izvēlējās pāvu ģimene. Neskatoties uz nelielu salas platību, šeit atrodas Nāves ezers. Tūristus šeit vilina burvīgas pludmales ar smalkām smiltīm, pie vienas no tām ir ieplānota peldēšana. Saskaņā ar vienu no leģendām, uz šīs salas savu patvērumu bija atradis Ričards Lauvassirds, kad viņa kuģis nogrima. Lokruma ir slavena arī ar to, ka šeit patika atpūsties meksikāņu imperatoram Maksimiliānam Hābsburgam. Kopš tā laika Lokruma salā ir saglabājies benediktīniešu klosteris. Savukārt, par Napoleona ēru atgādina forts, kurš ir kļuvis par šīs salas populārāko apskates objektu.
Pēcpusdienā – slavenākās Horvātijas pilsētas – Dubrovnikas apmeklējums. Tā ir majestātiska, skaista pilsēta. „Tam, kurš meklē paradīzi uz zemes, obligāti jāapmeklē Dubrovniku, jo nekur citur vairs nevar atrast tādu cildenumu un mieru, tādu krāšņumu un harmoniju” – šie ir Bernarda Šova vārdi. UNESCO Dubrovniku, Venēciju un Amsterdamu uzskata par trim skaistākām Eiropas pilsētām. Ekskursija ar vietējo gidu.

Horvātijas dvēsele. 

Šajā dienā Jums būs iespēja iepazīties ar pašu labāko, ko var piedāvāt šī valsts. Ienirt tās neatkārtojamaja atmosfērā un sajust tās viesmīlību.
Sāksim dienu ar austeru saimniecības apmeklējumu, kurā nobaudīsim šīs elitārās delikateses, kā arī vietējo vīnu.
Pēc tam dosimies uz seno pilsētu Stone, kurā atrodas slavenā sāls ieguves vieta, kura šeit pastāv jau no seniem laikiem. No šejienes nāk arī Stona siena – astotais pasaules brīnums, kurā uzkāpjot Jums atvērsies aizraujošas panorāmas.
Vēlāk mēs atpūtīsimies vienā no labākajām pludmalēm, kuru vietēji sauc par ”Horvātijas Maldīviju”, dēļ tās maigajām smiltīm, kas ir liels retums šajā reģionā.
Pēc peldēšanās un sauļošanās Jums uzradīsies apetīte. Pusdienās mēs dosimies uz vienu no labākajam saimniecībām, kur varēsim kārtīgi nobaudīt Dalmācijas virtuvi. Tiks pasniegts aperatīvs, salāti un gaļa ar kartupeļiem, kas cepti pelnos. Būs iespēja iegādāties ekoloģiski tīru produkciju, kas audzēta šajā saimniecībā.
Bosnija un Hercegovina.
Tā ir valsts, kas nosaukta pēc diviem pamata reģioniem, kas atrodas Balkānu pussalā. Tā ir vieta, kur Austrumi satiekas ar Rietumiem. Tieši Bosnijā sastopas trīs lielākās pasaules reliģijas, šeit notikušas asiņainākās cīņas kopš Otrā pasaules kara beigām.
Mūsu programmā: Mostara – īsta Bosnijas pērle. Viduslaiku pilsēta Počiteļ – Kula cietoksnis, torņi, kuri atrodas uz stāva kalnāja virs pilsētas. Balagaj – burvīgi restorāni, kas atrodas uz kalnu upēm, kur būs arī ieplānotas mūsu pusdienas. Ūdenskritumi „Kravice” – skaistākais ūdenskritums Hercegovinā uz Trebižatas upes.

Brauciens ar Jahtu.
Šodien Jums ir iespēja redzēt Horvātiju no cita skatu punkta – no jūras puses. Pastaiga un pusdienas uz skaistās jahtas „Lipa moja”. Vīns, uz oglēm cepta forele, svaiga jūras brīze patīkami atvēsina ķermeni, iespēja izpeldēties atklātā jūrā un daudzi citi iespaidi un piedzīvojumi.

Nacionālais vakars.
Ballīte Horvātijas restorānā „ADRIA” Neretvas upes krastos. Welcome dzēriens – Travaritsa, vīns līs straumēm, galds lūzīs no ēdieniem! Spēlēs dzīvā mūzika! Visi dejos un jauki pavadīs laiku!

Raftings pa Cetiņas upi
Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam raftingu pa Cetiņas upi (pēc vēlēšanās un par papildsamaksu). Cetiņas upe atrodas pasakaini skaistā vietā, kalnu un savādu koku ieskauta un ar tās vārda rašanos ir saistītas vairākas leģendas. Pirms raftinga katram dalībniekam izsniedz ekipējumu – airus, glābšanas vesti un ķiveri. Aukstā vai lietainā laikā Jūs saņemsiet arī hidrotērpu. Katrā laivā atrodas pieredzējis instruktors un visas tūristu darbības tiek rūpīgi kontrolētas un saskaņotas. Nobrauciens aizņem 3-4 stundas. Pēc raftinga piedāvājam sātīgas pusdienas, kur dominē Dalmācijas virtuve.

 


PROGRAMMA 

 

 

EKSKURSIJU CENAS:

Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

 Ekskursijas  Pērkot birojā  Pērkot uz vietas 
 Egerā + vīna degustācija “Skaistās sievietes ielejā”  40 EUR/ bērniem 25 EUR  50 EUR/ bērniem 35 EUR
 Splita  20 EUR/ bērniem 10 EUR  30 EUR/ bērniem 20 EUR
 Lokrum sala un Dubrovnika  35 EUR/ bērniem 25 EUR  45 EUR/ bērniem 35 EUR
 Horvātijas dvēsele  40 EUR/ bērniem 25 EUR  50 EUR/ bērniem 35 EUR
 Bosnija un Hercegovina  30 EUR/ bērniem 20 EUR  40 EUR/ bērniem 30 EUR
 Brauciens ar jahtu  40 EUR/ bērniem 25 EUR  50 EUR/ bērniem 35 EUR
 Nacionālais vakars  30 EUR/ bērniem 20 EUR  40 EUR/ bērniem 30 EUR
 Raftings pa Cetiņas upi  50 EUR/ bērniem 30 EUR  60 EUR/ bērniem 40 EUR

 

This post is also available in: Russian