PASAKAINA ITĀLIJA

Ceļojuma datums Ceļojuma cena, iegādājoties ekskursijas pakete Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes
07.03 – 14.03.2020 249 € 408 €
21.03 – 28.03.2020 249 € 408 €
04.04 – 11.04.2020 249 € 408 €
25.04 – 02.05.2020 249 € 408 €
16.05 – 23.05.2020 249 € 408 €
23.05 – 30.05.2020 249 € 408 €
30.05 – 06.06.2020 249 € 408 €
26.09 – 03.10.2020 249 € 408 €
17.10 – 24.10.2020 249 € 408 €

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Bergamo-Rīga (Ryanair)
 • 1 maza soma (42 х 20 х 30 cm)
 • 1 nakts tranzīta viesnīcā 3* ar brokastīm
 • Dzīvošana 3* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 6 naktis ar brokastīm (5 brokastis + 1 brokastis tiek iedotas līdzi)
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 • Transporta apkalpošana

Ekskursijas pakete 189 €:

 • Ekskursijas brauciens uz Venēciju
 • Ekskursijas brauciens „Boloņa-Rimini-Sanmarīno”
 • Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu
 • Ekskursijas brauciens uz Milānu un Veronu

Par papildus maksu:

 • Ekskursija uz Romu un Vatikānu (pēc vēlēšanās) – 45 €
 • PIEMAKSA par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā, ceļojot vienatnē – 150 €
 • Gastronomiskā tūre Toskānas reģionā ( ieejas biļetes, degustācija, apmaksātas atsevišķi) – 25 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ – iegādājoties ceļojumu – 40 €, pēc ceļojuma iegādes – 50 €
 • Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg – iegādājoties ceļojumu – 35 €, pēc ceļojuma iegādes – 45 €
 • Nododamā bagāža Bergamo – Rīga 20 kg – iegādājoties ceļojumu – 35 €, pēc ceļojuma iegādes – 45 €
 • Viesnīcas tūristu nodoklis 1 – 2 €/diena no cilvēka
 • Veselības apdrošināšana
 • Iebraukšanas nodeva Pizā – 3 €
 • Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa – 5 €
 • Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Programma

Šajā ceļojumā ir iespējams lidojums no Tallinas – pēc pieprasījuma.

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~18:00.

Lidojums Rīga – Bergamo ( ~20:05-21:50).

Ceļš uz viesnīcu Milāna apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis.

Milāna un Verona: divas Itālijas pilsētas, divas realitātes.

Milāna – Itālijas darījuma un industriālā pilsēta, kā arī Eiropas modes noteicēja. Milāna ne reizi vien ir bijusi Romas Impērijas galvaspilsēta. Šodien Milāna ir pasaules modes un dizaina galvaspilsēta, visdinamiskāk attīstītā pilsēta. Milāna ir bagātīgākā kultūras pieminekļu glabātuve.

Šekspīrs reiz rakstīja: „Nav pasaules aiz Veronas vārtiem”. Un Veronas iedzīvotājiem šī frāze ir nenoliedzama patiesība. Pilsētas mūri uzticami glabā noslēpumus un leģendas par drosmīgiem kareivjiem, stāstus par laimīgu un traģisku mīlu. Viens no tiem vēsta par Romeo un Džuljetu un padarīja Veronu slavenu kā visromantiskāko pasaules pilsētu, pārvēršot to par visu mīlnieku galvaspilsētu.

Brauciens uz 3* viesnīcu pēc fortūna sistēmas.

Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu (papildus maksa ~5 € par sabiedrisko transportu Florencē un iebraukšanas maksa Pizā – 3 €)

Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un virkne Renesanses piļu ir Florences vizītkarte. Pilsēta noteikti rosināt vēlmi baudīt dzīvi. Apmeklējot Florenci, Tu ienirsi mākslas virpulī. Pilsēta izskatās pēc milzīgas teātra dekorācijas, kas uzstādīta vairākus gadsimtus atpakaļ. Nelielā šīs pilsētas platībā atrodas tik daudz apskates objektu un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar paiet ne soli, lai nesastaptos ar kādu vēstures pieminekli.

Piza ir neliela Itālijas pilsēta, kas atrodas līdzenumā starp Pizano kalniem un Ligūrijas jūru. Tajā mīt 100 000 iedzīvotāju. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda ”рisae”, kas nozīmē “upes grīva”. Tā ir slavena ar arhitektūras ansambli, kura pērle ir viena no Itālijas vizītkartēm – krītošais Pizas tornis. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules katru gadu dodas to apskatīt. Pizā ir arī citi arhitektūras šedevri. Dievnama ansamblim Brīnumu laukumā (Pizza dei Miracoli) nav līdzvērtīga visā pasaulē. Trīs ēkas no žilbinoši baltā marmora atrodas pilsētas centrā: centrā – Santa Maria madžore, kas slavena ar saviem izmēriem, rietumos – skaists baptistērijs, dievnams Duomo di Pisa ar spārnoto lauvu uz jumta.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis tiek iedotas līdzi).

Pēc vēlmes ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (45 € + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda. Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa 15 €  motorkuģītis  + 5 € iebraukšanas nodeva).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Šo pilsētu droši var saukt par pilsētu-muzeju. Te uz katra soļa ir aizgājušo gadsimtu pieminekļi, šedevri un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: „Zelta tilts”, „Nopūtu tilts” un „Mainītāju tilts”, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņu Tornis, zvanu tornis Kampanille ar skatu laukumu, varenais Arsenāla komplekss, Santa Maria della Salute katedrāle, Frari baznīca, tirdzniecības iela Merčerija. Lielākā daļa Venēcijas ieliņu-kanālu ir tik šauras, ka pretējo māju sienas var viegli aizsniegt, bet pašu ēku augstums ir līdzvērtīgs 7 stāviem. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens „Boloņa-Rimini-Sanmarīno”.

Boloņa — ne tikai dzīvošanai viskomfortablākā pilsēta Itālijā, bet arī svarīgākais kultūras centrs, kurā jau 1088. gadā tika dibināta pirmā universitāte Eiropā, kur dzimst mūsdienīga jurisprudence un medicīna. Te strādāja Rafaēls, Mikelandželo un topošais Uspenskas katedrāles dibinātājs Maskavas Kremlī — Aristotelis Fioravanti. Te var stundām ilgi klīst pa garām galerijām, pie reizes uzkāpjot vienā no visaugstākajām viduslaiku torņiem Itālijā. Svarīgi ir tas, ka tieši Buloņa ir Itālijas kulinārijas galvaspilsēta, kas pasaulei uzdāvināja mājas nūdeles tagliatelle, pinjoleto vīnu un Boloņas mērci.

Romanja — visviesmīlīgākais reģions Itālijā, kur 2000 gadu atpakaļ piestāja kuģi no visas Vidusjūras rajona , viduslaikos — nāca svētceļotāji no visas Eiropas, bet mūsdienās atpūšas miljoniem cilvēku no visas pasaules. Tikai nedaudzi zina, ka Rimini — visslavenākajā Romanjas pilsētā — izņemot pludmales un simtiem viesnīcu atrodas vissenākā romiešu triumfa arka, pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā Renesanses laika katedrāle. Un pat ne visi vietējie iedzīvotāji zina par to, ka tiltam Tibērija 2014. gadā apritēja 2000 gadu, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvojis un mācījies 20 gds. režisors Federiko Fellīni.

Pavisam blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesiem, kas katru gadu te atbrauc, ir iespēja nogaršot populāros Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kuru preces netiek apliktas ar nodevu, kā arī personīgi pārliecināties par to, ka Sanmarīno dēvē par Eiropas balkonu, pateicoties elpu aizraujošiem dabas skatiem, kas paveras no 700 metru augstuma. Turklāt, tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem atbrauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie mācītāji.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7.DIENA

Brokastis.

Pēc vēlmes, gastronomiskā tūre Toskānas reģionā, kur apmeklēsim Sienu un Sandžiminjano (papildu maksa 25 € + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes, degustācija).

Toskāna — tas ir ne tikai visslavenākais mūsu planētas nostūris, bet arī skaistuma, UNESCO pilsētu, labāko Itālijas vīnu un ainavu dizaina meistaru sakoncentrējums. Šī reģiona divas pērles ir pilsētas Siena un Sandžiminjano.

Siena – Toskānas provinces centrs un viena no skaistākajām Itālijas pilsētām, kas savās šaurajās ieliņās ir saglabājusi viduslaiku atmosfēru. Lielāka daļa Sienas celtņu datējas ar 13.-14. gds. Galvenais Sienas laukums ir piazza del Campo, kur atrodas izsmalcināta un eleganta Publiko pils, pašlaik te atrodas pilsētas muzejs, par ievērojamu vietu tiek uzskatīta arī palazzio Kommunale , efektīgs tornis (Torre del Mangia), marmora kapela, strūklaka „Prieka avots”.

Vienā no visskaistākajiem centrālās Toskānas pakalniem, stalto ciprešu un lauru koku vidū atrodas vīna darītava, kur jau gadu desmitiem ražo nepārspējamos kjanti vīnus, kas sākot ar 19. gds. ir Itālijas simbols visā pasaulē. Te var nogaršot arī baltvīnu Vernaččo, kas pirmais no Itālijas vīniem ieguvis Eiropas kvalitātes zīmi. Bet pats galvenais, ka blakus vīna darītavai strādā agro saimniecība, kur Jūs varēsiet iepazīties ar Itālijas fermas  apsaimniekošanas tradīcijām, bet arī nogaršot vietējas desas un sierus.

Sandžiminjano ir viena no gleznainākajām un visvairāk apmeklētākajām Toskānas pilsētām. Unikāla arhitektūra, fantastiskas ainavas, viduslaiku pilsēta, kas lieliski saglabājis savu izskatu līdz mūsdienām. Galvenā pilsētas apskates vieta ir pilsētas mūri un četrpadsmit akmens torņi — „viduslaiku debesskrāpji”, kurus uzcēla izcilākās ģimenes, vēloties pasvītrot savu sabiedrisko stāvokli.

Nakts viesnīcā.

8.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz Bergamo.

Brīvs laiks. Jums būs iespēja iepazīties ar pilsētas apskates objektiem.

Transfērs uz lidostu.Lidojums Bergamo – Rīga  (~16:00-19:40)

 

This post is also available in: Russian