Ceļojums uz neaizmirstamu Kosta-Riku.

kostarika

– Virziens: Kosta-Rika
– Ceļojuma ilgums: 8 dienas
– Cenas no: 1478 EUR/par cilv.

 

Vulkāni! Nacionālie parki! Dzīvnieki un putni! Ūdenskritumi! Ceļojums un atpūta Kosta-Rikā! Gaidām Jūs, skaistuma un eksotiskas dabas mīlētājus.

 

Ceļojuma datumi: 30.04.15, 21.05.15, 11.06.15, 6.07.15, 13.08.15,17.09.15, 15.10.15,12.11.15, 10.12.15

 

 Ceļojuma programma.

1.diena. San Hose.
Ierašanās San Hosē, bagāžas saņemšana, transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīca Barceló San José Palacio vai Presidente (bez ēdināšanas). Brīvais laiks.

 2.diena. San Hose – Poas vulkāns- Arenala vulkāns.
Pēc brokastīm – izbraukšana no San Hosē uz Volcan Poas nacionālo parku, kurā atrodas viens no lielākajiem pasaules geizeriem ar krātera diametru 1,5 km. Krātera aktivitāte izpaužas periodiskos gāzes un tvaika stabos, tomēr krātera apmeklēšana tūristiem ir absolūti droša. To ieskauj tropiskais mežs, kurā var redzēt gadsimtiem senus kokus, uz kuriem aug dažādas orhideju un bromēliju sugas. Tālāk Jūs apmeklēsiet kafijas plantācijas Doka, kurās tiek audzēta vislabākā Kostarikas kafija. Būs iespēja iepazīties ar kafijas audzēšanas, novākšanas, apstrādes un apcepšanas procesu. Nepalaidiet garām iespēju iegādāties kafiju par viszemākajām cenām! Pēc tam Jūs apmeklēsiet tauriņu fermu. Tālāk būs iespēja nobaudīt tradicionālas kostarikāņu pusdienas, un tām sekos pārbrauciens uz Arenala vulkānu, kas pazīstams ar savu aktivitāti, periodiskiem, krāšņiem pelnu un lavas izvirdumiem. Izmitināšana viesnīca Los Lagos. (B/P/V).

 3.diena. Arenala Nacionālais Rezervāts – Tabakona termālo avotu.
Pēc brokastīm Jūs gaida ekskursija ar kājām pa Arenala Nacionālo Rezervātu. Jūs noiesiet pa vulkāna nogāzi tā dienvidrietumu sektorā, pa taku ar nosaukumu Los Tucanes, kas iet caur sastingušas lavas straumēm, kuras iznīcināja šo zonu 1968.gadā. Pastaiga ilgs aptuveni 2,5 stundas. Pēc tam Jūs sagaida pusdienas viesnīcā Los Lagos. Pēc pusdienām pēc vēlēšanās varat pieteikties uz ekskursiju Canopy Tour pa viesnīcas Arenal Paraiso privāto teritoriju (nav iekļauta tūres cenā, 40 eiro no cilvēka). Tā ir iespēja iegūt neparastu pieredzi ekstremālos apstākļos; Jums piedāvās ceļojumu, slīdot īpašos stiprinājumos pa virvēm, kas novilktas starp platformām, kas izvietotas koku augstumā, uz katras no tām Jūs sagaidīs instruktors un tādējādi Jums būs satriecoša iespēja apskatīt skaistos skatus no augšas. Vakarā termālo avotu – Tabakona apmeklējums – tas ir labākais termālais SPA valstī, kur Jūs varēsiet izbaudīt karstu un atslābinošu vannu dabiskās ūdenskrātuvēs, un, labvēlīgos apstākļos, izdosies apskatīt vulkāna izvirdumu; vakariņas Tabakonā. Izmitināšana viesnīca Los Lagos (B/P/V).

 4.diena. Monteverde.
Agri no rīta Jūs dosieties uz slaveno ciematu Monteverde, kas izvietots „mākoņu meža” zonā. Jūsu ceļojums sāksies ar ūdenskrituma „Viento Fresco” („Svaigs vējš”) tūri, kura laikā Jūs izjutīsiet dabas spēku un skaistumu, izpētot piecus lieliskus ūdenskritumus, kuri atrodas Cerro Pelado un Cerro San José klintīs. Pēc stundu ilgas pastaigas pa taciņām ar lielisku skatu uz Nikoijas līci un iespēju atsvaidzināties kristāltīros ūdenskrituma ūdenī, mēs piedāvājam Jums atgriezties atpakaļ jāšus uz zirgiem uz tūres sākumu. Šeit Jūs gaida tradicionālas kostarikāņu pusdienas. Pēc tā Jūs turpināsiet Jūsu ceļojumu uz viesnīcu Monteverdē. Izmitināšana viesnīca Ficus / El Establo. Vakariņas. (B/P/V).

 5.diena. Monteverde – Manuela Antonio.
Pēc brokastīm Jums būs ekskursija „Selvatūras piekaramie tilti”, kuri ir inženieru un konstruktoru mākslas paraugi ar ideālu drošības ievērošanu. Tūrē ir iekļauti astoņi tilti, kas ir dažāda garuma – no 62 līdz 146 metriem, un visas tūres garums ir aptuveni 3 kilometri. Pēc šīs ekskursijas turpināsies brauciens uz Puntarenas provinci, kas atrodas centrālā Klusā okeāna krastā. Mūsu tūre sāksies Rio Grande de Tarcoles upes krastā. Turpmāko divu stundu laikā Jūs pabūsiet īstā tropiskā dzībnieku pasaulē. Varēsiet izbaudīt braucienu laivā pa Terkolesas upi, līdz tās ietekai kanālā Guacalillo. Jūs no neliela attāluma varēsiet vērot milzīgos amerikāņu krokodilus, kuru garums ir līdz pat četriem metriem. Tāpat Jūsu priekšā būs daudzu veidu iguānas, putni (līdz 50 veidiem), starp kuriem ir slavenie aras papagaiļi. Pēc pusdienām Jūs turpināsiet ceļu pa populāro tūristu pilsētiņu Keposu, kas atrodas pie Manuela Antonio parka, kas ir Kostarikas „pērle”. Izmitināšana viesnīca Karahe / Parador. (B/P/-)

 6.diena. Manuela Antonio Nacionālais parks.
Pēc brokastīm Jūs sagaida Manuela Antonio Nacionālā parka apmeklējums, kas atrodas tropiskā lietus mežā. Šis parks ir saglabājis daudzus gadsimtus senu tropiskā meža apstākļus, mangrovju audzes un pludmales krasta zonā – koraļļu rifus. Šeit atrodas praktiski visi dzīvnieku veidi no Kostarikas džungļiem, 109 zīdītāju sugas (starp tiem āpsis, divpirkstu un trīspirkstu sliņķis, kapucini pārtiķi un jaguāri) un 184 putnu sugas. No putniem Jūs varēsiet apskatīt tukānus, pelikānu, jūras gaili, un citus. Tāpat būs iespējams redzēt milzīgu skaitu kukaiņu, čūsku un ķirzaku. Izmitināšana viesnīca Karahe / Parador. (B/-/-).

 7.diena. Manuela Antonio – San Hose.
Pēc brokastīm – brīvais laiks. Ierašanās San Hosē. Izmitināšana viesnīca Barceló San José Palacio. (B/-/-).

 8.diena. San Hose.
Brokastis. Transfērs uz lidostu. (B/-/-).

 

Ietilpst cenā:
– Dzīvošana viesnīcās,
– Transfēri, ekskursijas, ēdināšana pēc programmas,
– Krieviski runājoša gida pakalpojumi,
– Ieejas biļetes.

Piemaksa:
-Aviolidojums ,
-Vīza ,
-Apdrošināšana.

CENAS (uz  izvēlēto datumu- 30.04.15, 21.05.15, 11.06.15, 6.07.15, 13.08.15,17.09.15, 15.10.15,12.11.15, 10.12.15):

DBL+CHD (2 pieagušie+bērns) – 3522 EUR,
DBL+EXB (3 pieaug.) –  4359 EUR,
SGL (1 pieaug.) – 1932 EUR,
DBL (2 pieaugušie) – 2959 EUR.