Eksotiskais ceļojums uz Taizemi – Bankoka, Kwai upe, Pattaja, Ko Čanga

taizeme

Virziens: Taizeme
Ceļojuma ilgums: 14 dienas
Cenas no: 1270 EUR

Šis ceļojums jau daudzus gadus Taizemē ir viens no populārākajiem. Tas ļauj iepazīties ar šīs valsts dabu un cilvēkiem, piedāvā autentiskos taizemiešu ēdienus, kā arī baudīt ceļojumu ar ziloņiem

 Programma:

1 diena. Izlidošana no Rīgas.

2 diena. Ierašanās Bangkokā.

Ierašanās Bangkokā un transfērs uz viesnīcu Bangkokā, brīvais laiks. Vakarā, par papildus samaksu un pēc Jūsu vēlēšanas piedāvājam SIAM NIRAMIT.

3 diena. Bangkokas pilsētas apskates ekskursija.

Bangkokas pilsētas apskates ekskursija – galvenie tempļi Wat Phra Kaeo, Wat Trimt, Wat Pho, Karaļa pils, braukšana pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas.

4 diena. Brauciens uz Kwai upi: Bangkoka-Damonensaduak – Kanchanaburi (- / P / V)

07:00 Izbraukšana no viesnīcas Bangkokā. Sagatavojiet atsevišķu somu ar nepieciešamajiem piederumiem 1 naktij. Obligāti – sauļošanas aizsargkrēmu, cepuri. Transfērs no viesnīcas uz Kanchanaburi.

08:30 pietura pie tirgus uz ūdens Damonensaduak, kur simtiem taizemieši pārdod dažādas preces uz ūdens no mazām laivām.

12:00 Ierašanās Kanchanaburi, un pusdienas vietējā restorānā. JEATH muzeja apmeklējums, Otrā pasaules kara sabiedroto karaspēka kapi. JEATH – saīsinājums, valstu saraksts, kuras II Pasaules karā atradās Japāņu armijas spēku pakļautībā un piespiedu kārtā piedalījās tilts pāri Kwai upi un “Nāves ceļa” būvniecībā. Vilcienu brauciens pa vēsturisko dzelzceļu pāri slavenam tiltam virs Kwai upes. Pēc tam transfērs uz viesnīcu.

19:00 Vakariņas viesnīcā. Pēc vakariņām, cilts “Mon” tradicionālo deju izrāde Nakts River Kwai Jungle View vai līdzvērtīgā viesnīcas kategorijā.

5 diena. Kanchanaburi- cilts “Mon” ciema apskate, Raftings (B / P / -)

Brokastis viesnīcā.

08:00 brauciens uz tradicionālās garās laivas no Kwai upes mola līdz cilts “Mon” ciemam. Kādreiz, ciltij Mon bija sava valsts, bet viņi zaudēja karu un bija spiesti doties bēgļu gaitās uz Taizemi. Tagad tā ir maza cilts, kas dzīvo tuvu Taizemes ziemeļu robežai un piesaista lielu interesi etnogrāfiskā izteiksmē Tūres ir par papildus samaksu un pēc pieprasījuma: brauciens uz ziloņiem bambusa mežā Raftings ar plostiem uz Kwai upes pie Pakseng ciemata

12:00 Pusdienas vietējā restorānā.

Pēcpusdiena – izbraukšana cauri Nakorn Pathom un Talad Nam Donvay, svaigas pārtikas tirgus gar upi, kur var iegādāties svaigus augļus un daudz ko citu. Vakarā ierašanās Pattaijā.

6-9 diena. Atpūta Pattaijā.

Vienā no brīvām dienām – pārsteidzošās vietas apmeklējums – Nong Nooch dārzs. Orhideju dārzā “Nong Nooch”, atrodas visdažādākās augu sugas, tauriņu dārzs, mini zoo. Orhidejas parkā var apmeklēt arī: bonsai dārzu, ūdens augu dārzu, kaktusu dārzu, zilo dārzu, franču parku, podu dārzu, akmeņu dārzu. Nong Nooch dārza teritorijā ir personīga Stounhendža. Palmu kolekcijā ir vairāk nekā 1100 sugas, un tā tiek uzskatīta par lielāku kolekciju pasaulē. Šeit arī aug lielākais kokosrieksts un baobabs. Katru dienu šeit notiek trīs izrādes ar apmācītiem ziloņiem, gaiļu cīņas, taizemes boksa sacensības un paukošana ar zobeņiem, kā arī tradicionālās dejas. Vienā no apdzīvotajiem ezeriem dzīvo retas milzu upju plēsoņi Arapaimomi. Tos var pabarot ar nelielu makšķeri. Un daudz citu interesantu lietu gaida Jūs šajā vietā!

10 diena. Transfērs uz Ko Čang salu.

11-12 diena.  Atpūta Ko Čang salā.

13 diena. Transfērs uz lidostu Bangkokā.

Izrakstīšanas no viesnīcas, transfērs uz lidostu Bangkokā.

14 diena. Izlidošana. Lidojums uz Rīgu. Ielidošana Rīgā.

 

Cenā iekļauts:
– dzivošana izvēletā viesnīcā,
– parlidojumi,
– transferi,
– ceļojums Bankokā ar krievu runašo gidu,
– ceļijums uz Kwai upi ar noteikto ēdināšanas tipu,
– ekskursija uz arhideju dārzi.

Papildus izmaksas:
– vīza uz Taizemi,
– apdrošināšana.

Ceļojuma cena:

Ar dzīvošanu 3* viesnīcā:
DBL+CHD (2 pieugušie + 1 bērns) – 4056 EUR,
SGL (1 pieaugušais) – 2116 EUR,
DBL (2 pieaugušie) – 2704 EUR.

Ar dzīvošanu 4* viesnīcā:
DBL+CHD (2 pieugušie + 1 bērns) – 4752 EUR,
SGL (1 pieaugušais) – 2490 EUR,
DBL (2 pieaugušie) – 3089 EUR.

Ar dzīvošanu 5* viesnīcā:
DBL+CHD (2 pieugušie + 1 bērns) – 5114 EUR,
SGL (1 pieaugušais) – 3055 EUR,
DBL (2 pieaugušie) – 3426 EUR.