Par tūrisma firmu Vlissa. Idejas un atsauksmes. Laimīgu ceļu!

Meklējat veiksmīgu ceļojuma pieredzi? Mums tāda ir. Esam gatavi tajā dalīties arī ar jums!

Jau vairāk nekā 24 gadus mēs, tūrisma firmas Vlissa komanda, palīdzam cilvēkiem piepildīt sapņus un vēlmes, kas saistītas ar atpūtu un ceļojumiem gan tepat Latvijā, gan visā pasaulē kopumā.

Pa šo laiku jau tūkstoši ceļotāju – gan jaunieši un aktīvi vidēja vecuma cilvēki, gan mammas un tēti ar bērniem, gan cienījami seniori un pat veselas ģimenes – ir izmantojušas firmas Vlissa pakalpojumus, lai organizētu vislabāko atpūtu un ceļojumus.

Mēs labprāt dalāmies ar savu darbinieku un klientu pieredzi, sniedzot praktiskus un noderīgus ceļojumu padomus, kas ļauj vēl pilnīgāk izbaudīt atpūtu.

Kas ir tūrfirmas Vlissa klienti?

 • Pilsētu un lauku iedzīvotāji, kurus vieno vēlme maksimāli izbaudīt savu brīvo laiku, novērsties no ikdienas rūpēm un raizēm, kā arī iegūt jaunus iespaidus. Mēs piedāvājam apceļot rūpīgi izvēlētas pārbaudītas vietas, kuras ir guvušas atzinību starp mūsu neskaitāmajiem klientiem.
 • Visu vecumu pāri, kas alkst jaunu un romantisku ceļojumu piedzīvojumu, kas vēlas bagātināt kopīgo ikdienu ar patīkamiem un satraucošiem pārdzīvojumiem, ienest attiecībās košākas krāsas. Mēs piedāvājam iespēju spert soli pretim jaunām sajūtām, kas raisīs emociju vētras un eksotisku izjūtu virpuļus.
 • Ģimenes ar bērniem, kurām rūp pilnvērtīga ģimenes atpūta – saistoša, ērta un droša bērniem, tajā pašā laikā interesanta un noderīga arī vecākiem. Mēs lieliski apzināmies, ka, plānojot atpūtu visai ģimenei, ir svarīgi noteikti apsvērumi un kritēriji, tieši tāpēc piedāvājam atbilstošus galamērķus, kas piemēroti kopīgiem piedzīvojumiem un kurus iesaka vecāki un bērni, kas jau kļuvuši par tūrisma firmas Vlissa klientiem.
 • Latvijas un ārvalstu ceļotāji, kururs piesaista jaunas un līdz šim neapzinātas ceļojumu vietas. Mūsu firma piedāvā palīdzēt sastādīt visizdevīgākos maršrutus un rezervēt viesnīcas (arī Rīgā un Latvijā) pēc cenām, kas zemākas par piedāvājamajām populārajos interneta portālos vai viesnīcu mājaslapās. Tas tiek panākts pateicoties mūsu kompānijas ekskluzīvajiem līgumiem ar viesnīcām, vai arī piemērojot atlaidi pastāvīgajiem klientiem uz firmas aģenta komisijas rēķina.
 • Tie, kas ilgu laiku cītīgi strādājuši, taču nolēmuši beidzot novelt nastu no pleciem un ļaut savam ķermenim atgūt dabisko harmoniju kādā no kvalitatīviem un pārbaudītiem sanatorijiem vai SPA-centriem ar minerālajiem ūdeņiem, masāžām, ārstnieciskajām procedūrām, mieru un komfortu. Ikvienam cilvēkam nepieciešams atelpas brīdis, lai atgūtu spēkus un revitalizēties, tieši tādēļ Vlissa piedāvā parūpēties par ķermeni un garu kādā no mūsu piedāvātajiem relaksācijas galamērķiem.

 

Ko ceļotājiem piedāvā tūrisma firma Vlissa? Jūsu tūrisma vēlmju karte:

 • Individuālās tūres jūsu specifiskajai gaumei – vēlaties izbaudīt ko jaunu? Mūsu rīcībā ir visdažādākie piedāvājumi tūrēm, braucieniem un ceļojumiem, no kuriem esam gatavi piemeklēt tieši jūsu vēlmēm un vajadzībām vispiemērotākos variantus. Šie piedāvājumi var iekļaut gan mūsu neskaitāmo klientu starpā iecienītus ceļojumus uz vispopulārākajām atpūtas vietām, gan mazāk pazīstamus galamērķus, par kuriem jūsmo šaurāks piedzīvojumu meklētāju loks.
 • Pievilcīgi speciālie piedāvājumi no vācu tūroperatoriem, kuri piedāvā ceļojumus tikai Vācijas tirgū. Paši vācieši pret tūrēm ir ļoti prasīgi un izvēlīgi – tām jāatbilst augstiem kvalitātes standartiem, piedāvājot zemākās cenas. Līdz ar to, atbilstot pieprasījumam, tiek iekarota liela valsts ceļojumu tirgus daļa. Tajā pat laikā, vāciešu iecienītajās atpūtas vietās lielākoties valda mierīga un nosvērta gaisotne, bez liekiem starpgadījumiem. Ja jūsu ideālā atpūta ietver visas iepriekšminētās kvalitātes – miers un komforts par izdevīgām cenām – šīs tūres ir jums lieliski piemērotas.
 • Piedāvājumi no Latvijas tirgū esošajiem lielajiem tūroperatoriem – TezTour, Novatour utml. Saviem klientiem mēs piedāvājam izdevīgas cenas un visu nepieciešamo informāciju par ceļojumiem, kā arī noderīgus padomus un atsauksmes, kas tiek uzkrātas gan no mūsu klientu, gan no pašu tūrfirmas Vlissa darbinieku pieredzes.
 • Un, protams, tūrisma firmā Vlissa Jūs varat:
  ērti noformēt vīzas uz Krieviju, Baltkrieviju, Uzbekistānu un citām valstīm;
  rezervēt biļetes lidmašīnām, vilcieniem, autobusiem vai prāmjiem;
  apdrošināt Latvijas iedzīvotāju un pilsoņu ceļojumus; rezervēt viesnīcas par izdevīgām cenām.

Der zināt! Pastāvīgajiem klientiem

Pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam īpaši pievilcīgas cenas ceļojumiem ar pazīstamajiem tūroperatoriem. Jūsu izmaksas ir zemākas nekā citās tūrisma firmās, jo mēs esam gatavi piedāvāt atlaides uz mūsu pašu aģenta komisijas rēķina.

Tādejādi, uzkrājuši ievērojamu ceļojumu pieredzi, vēlamies dalīties tajā ar vēl plašāku cilvēku loku. Tūrisma aģenta vērtīgā pieredze ir tieši tas, kas palīdz jums sasniegt galamērķi ar vismazākajiem laika, enerģijas un naudas tēriņiem.

Redzēt jaunu pasauli kopā ar turismu firmu Vlissa

Kādēļ cilvēki izvēlas ceļot un doties ārpus savas valsts? Lai redzētu citu pasauli. Lai novērstos no problēmām un ikdienas raizēm. Lai iegūtu jaunus iespaidus, svaigas un nepieredzētas sajūtas! Arī lai sastaptos ar citu tautu cilvēkiem un kultūru, paplašinātu sava redzējuma horizontu.

Ceļojums – tā viennozīmīgi ir īpaša pieredze komunikācijā!

Šāda pieredze ļauj celt dzīves kvalitāti un piesātinājumu, mudina palūkoties uz ierastām lietām no jauniem skatu punktiem, rodot patīkamus atklājumus gan apkārt, gan savā iekšējā pasaulē. Pievienojieties globālajai ceļojumu mīlētāju komandai, jums noteikti patiks!

Ko jūs vēlaties redzēt visvairāk? Par kādām valstīm, pilsētām vai vietām esat vienmēr sapņojuši, taču vēl neesat saņēmušies tās apmeklēt? Pēc kādām sajūtām jūs tiecaties? Dalieties ar mums savās idejās pa e-pastu info@vlissa.lv vai zvanot pa tālruni (+371) 67-226-637 vai (+371) 67-503-796. Tūrisma firmas Vlissa pieredzējušie konsultanti īsā laikā piemeklēs tieši jums piemērotus variantus, ņemot vērā gan jūsu vēlmes, gan jūsu maciņa iespējas.

 

 Gatavojieties, Jūsu priekšā ir aizraujoši ceļojuma piedzīvojumi!

 

This post is also available in: Russian