Ceļvedis starptautisko komunikāciju sfērā

Kā pareizi izvēlēties tūri vai celojumu, bez riska un liekām galvassāpēm?

Kā vienkārši un izdevīgi rezervēt biļetes?

rezervēt visērtāko viesnīcu maksimāli izdevīgi un būt 100% pārliecinātam par savu izvēli?

Šādus un līdzīgus jautājumus mēs ar prieku risinām priekš mūsu klientiem ik dienu!

Tūrisma sfērā nav problēmu! Ir tikai interesanti uzdevumi.

 Ko runā citi? Ceļotāju viedokļi:

Dens Kennedijs (Dan Kennedy), pazīstams ASV marketologs:

Izglītotus tūrisma aģentus ir augstu jāvērtē. Mans ceļojumu konsultants salīdzina dažādus lidojumus, sūta man variantus pa faksu, tad izskaita katru savienojuma lidojumu un cenu, nodrošina man maksimālas bonusa jūdzes un domā manā vietā, lai es dažreiz varētu atļauties aizmirst uzdot vajadzīgos jautājumus viesnīcā, sarunāt automašīnu ierašanās vietā un tā tālāk. Šāds profesionālis ekonomē gūzmu mana laika gan sagatavošanās procesā pirms ceļojuma, gan tā laikā.

“Darījumu cilvēkiem, kuriem nākas daudz lidot, iegādāties lidojumu biļetes tieši no pārvadātāja, internetā vai ofisā, ir ļoti riskanti.”

Lai arī par šīm kombinācijām ir daudz stāstīts ziņu raidījumos, joprojām daudzi nezina par to, ka biļetes, kuras tiek iegādātas ar atlaidi pārvadātāja mājaslapā vai citās elektroniskajās biļešu pārdošanas vietnēs, bieži vien satur sava veida „slēpto kodu”. Šis kods tiek aktivizēts ārkārtas situācijās, pārvietojot šādas biļetes īpašnieku prioritātes rindas beigās. Šādās biļetēs parasti ir daudz slēptu detaļu, smalki drukātu brīdinājumu un nosacījumu. Esmu dzirdējis no dažiem saviem klientiem patiesi briesmīgus stāstus par to, kā ar akciju biļetēm nācies iestrēgt lidostās pat uz vairākām dienām.

Tajā pašā laikā daļa no manām paziņām, par manu izbrīnu, ir gatavi stundām ilgi meklēt diskontētās akcijas biļetes internetā. Nē, es viennozīmīgi neesmu gatavs ziedot pat stundu sava vērtīgā laika par kaut kādu atlaidi, kas vēlāk var izvērsties problēmās un vēl lielākā laika zaudējumā. Šo laiku nav iespējams atgriezt vairs ne par kādu naudu. Pie tam, nekorekti organizēts ceļojums var kļūt par vienu no galvenajiem iemesliem, kas izjauc plānoto grafiku, laupa enerģiju un laiku, rada haosu un papildus grūtības. Tieši tāpēc es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi jau iepriekš sameklēt īsto ceļojumu aģentu, kuram var uzticēties, tādā veidā pasargājot sevi un savu laiku.”

Laimīgs ceļotājs!

Pasūtīt visaizraujošāko un visizdevīgāko ceļojumu tūri, ātri un viegli saņemt vīzu, pasūtīt biļetes lidojumiem, autobusiem, vilcieniem vai prāmjiem – šos un daudzus citus pakalpojumus mēs esam raduši sniegt efektīvi, ātri un visērtākajā jums veidā.

Izmantojiet mūsu bagāto ceļojumu pieredzi! Tas ir vienkārši – sūtiet savu personisko pieteikumu uz elektronisko pastu info@vlissa.lv vai zvaniet tūlīt pat mūsu atsaucīgajiem operatoriem uz telefonu (+371) 67-226-637 vai (+371) 67-503-796.

Tūrisma firmas Vlissa kontakti.

 

This post is also available in: Russian