BEĻĢIJA – HOLANDE AR IESPĒJU APMEKLĒT KEUKENHOFAS ZIEDU PARKU UN ZIEDU PARĀDI

Ceļojuma datums Ceļojuma cena iegādājoties ekskursijas paketi Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes
01.04 – 06.04.2020 269 € 438 €
15.04 – 20.04.2020 269 € 438 €
22.04 – 27.04.2020 269 € 438 €

 

Ceļojuma cena iekļauts:

 • Dzīvošana *** viesnīcā, 5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 4x brokastis viesnīcā
 • Lidojums Rīga-Šarleruā-Rīga (Ryanair)
 • Rokas bagāža: neliela soma (40х20х25)

 

Ekskursijas pakete 179 €:

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija Amsterdamā
 • Ekskursija Briselē
 • Ekskursija Brigē
 • Ekskursijas brauciens „Antverpene-Gente”
 • Došanās uz Keukenhofas ziedu parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~18 EUR)

 

Par papildu maksu:

 • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 180 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ – 30 €
 • Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem – 15 €
 • Nododamā bagāžā līdz 20 кg (pērkot tūri) Rīga-Šarleruā – 35 €
 • Nododamā bagāžā līdz 20 кg (pērkot tūri) Šarleruā-Rīga – 35 €
 • Nododamā bagāžā līdz 10 кg (55х40х20 сm) (pērkot tūri) Rīga-Šarleruā – 20 €
 • Nododamā bagāžā līdz 10 кg (55х40х20 сm) (pērkot tūri) Šarleruā-Rīga – 20 €
 • Nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Beļģijā – 1,50-2,00 eur par nakti (atkarīgi no reģiona)
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

 

Programma

 

ZIEDU PARĀDE TŪRE NO 22.04.2020-27.04.2020

 

 1. DIENA

Lidojums Rīga-Šarleruā (~11:45-13:15).

Ceļš uz Briseli, ekskursija pilsētā.

Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.

Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis – ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsi apmeklēt brīvajā laikā. Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs. Briselē ir arī virkne citu ievērojamu vietu: Triumfa arka, Eiropas Komisijas ēka, kā arī Mihaila un Gudulas katedrāle.

Ceļš uz viesnīcu Beļģijas teritorijā. Iekārtošanās 3* viesnīcā Beļģijas teritorijā, atpūta.

 1. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Antverpene-Gente

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu  var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus).

Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kuros varēsiet iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.

Tālāk dosimies uz Genti.

Gentes pilsētai ir izdevies saglabāt neatkārtojamu viduslaiku atmosfēru, caurvijot visas tās mazās ieliņas, karu laikā pilsēta gandrīz nemaz nav cietusi, centrā ir ļoti daudz senlaicīgu ēku. Šeit ir daudzas gotikas katedrāles, viduslaiku rātsnams un zvanu tornis, lai pievērstu pilsētnieku uzmanību dažādiem notikumiem. Kanālu un nelielu tiltiņu esamība piešķir Gentei omulīguma atmosfēru un atgādina par tuvumā esošo Brigi. Visinteresantākā celtne pilsētā, bez šaubām, ir pils. Pils tika uzcelta 12.gs., kalpojot ne tikai kā grafu rezidence, bet arī kā monētu kaltuve. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Amsterdamu. Ekskursija Amsterdamā.

Apskates ekskursija  ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Brīvs laiks, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa ~15 €)

Atgriešanās viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Došanās uz Keukenhofas ziedu parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes pieagušie ~ 19 €, bērni 4-17 gadi – 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).

Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas:  pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas. 1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti – Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules. Šo parku dēvē par vienu no populārākajiem apskates objektiem pasaulē.

Parks atrodas Lisse pilsētiņā (Lisse) un atvērts tikai divus mēnešus gadā – no marta vidus līdz maija vidum.

(Informācija tūrei 22.04.2020)  25. aprīlī netālu no ziedu parka norisināsies slavenais ziedu parāde. Ikgadējais ziedu parāde ir krāšņo krāsu un garīgo aromātu svētki. 20 lielus plostus un 30 ratus, kas bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru pārbraukšana no Nordveika uz Hārlemu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Brigi, ekskursija.

Brige nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta. Brīvs laiks.

Ceļš uz *** viesnīcu lidostas apkārtnē, iekārtošanās, atpūta.

 1. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu.

Lidojums Šarleruā – Rīga (~8:10 – 11:35).

Ierašanās Rīgā.

 

This post is also available in: Russian