EKSKURSIJU TŪRE UZ MAROKU

(TANŽERA, RABATA, MARAKEŠA, KASABLANKA, FESA, MEKNESA, ŠEFŠAUENA, OUZOUD ŪDENSKRITUMS) + SEVIĻA – 2020

Ceļojuma datums Ceļojuma cena, iegādājoties ekskursijas paketi Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes
05.10 – 12.10.2020 459 € 638 €
19.10 – 26.10.2020 459 € 638 €

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Seviļa – Rīga (Smartlynx)
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis *** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) / 6x brokastis
 • Vieta uz prāmja, kas kursē maršrutā Tarifa-Tanžera-Tarifa

Ekskursijas pakete 189 €:

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursija Seviļā
 • Ekskursiju programma „Tanžera un Rabata”
 • Ekskursija Marakešā (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
 • Ekskursija Kasablankā (biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
 • Ekskursijas brauciens uz Meknesu un Fesu (biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
 • Ekskursija Šefšauenā

Par papildus maksu:

 • Ja ceļojat viens – obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā – 180 €
 • Ekskursijas brauciens uz Ouzoud ūdenskritumu – 50 €
 • Viesnīcu nodokļi ~ 1-2 € no cilvēka dienā
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Programma

 1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~05:15 (precīzu tikšanās vietu un laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms ceļojuma). Lidojums Rīga – Seviļa (~7:15-10:50).
Ierašanās Seviļā. Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa. Jūs apmeklēsiet vienu no pasaulē lielākajām gotiskajām katedrālēm un Alcazar karalisko pili (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Brīvs laiks.
Došanās uz ostu. Iekāpšana prāmī, kas kursē maršruta Tarifa – Tanžera.
Ierašanās Tanžerā. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursiju programma „Tanžera un Rabata”.
Tanžera – tā ir Marokas ostas pilsēta, ar seno Medinu, skaisto pludmali, vēsturiskiem pieminekļiem un lieliskām ainavām. Viens no populārākajiem apskates objektiem ir Spartel zemesrags, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Kopš seniem laikiem, zemesrags ir slavens ar savām Herkulesa alām, kas sensenos laikos kalpoja par pirātu patvērumu. Herkulesa alas atrodas ~14 attālumā rietumos no Tanžeras, apburot ar savu dabas skaistumu. Tiek uzskatīts, ka tieši šeit mitoloģijas varonis Herkuless ir atpūties pēc visu savu 12 varoņdarbu paveikšanas.
Ceļš uz Rabatu.
Šī ir pasakaina pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna krastā, sagaidīs Jūs ar gleznainiem kvartāliem, kur visā krāšņumā plaukst daba, te ir virkne arhitektūras un vēstures pieminekļu un senās valsts atmosfēra. Apskates ekskursijas laikā redzēsiet Karaļa pili, 12.gs. Hasana minaretu, Rabatas simbolu, Mohameda V memoriālo kompleksu, 12.gs. vēsturiskos Udaja vārtus.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Kasablankā vai tās apkārtnē.
Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Marakešu. Ekskursija pilsētā.
Marakeša ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.
Pilsēta ir viena no Karalistes galvaspilsētām triju marokāņu sultānu dinastiju valdīšanas laikmetā, tieši te atrodas virkne muzeju un vēstures pieminekļu, un katrs no tiem ir mākslas darbs.
Apskates ekskursijas laikā redzēsiet populārākos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus: Koutoubia mošeju, Saaditu sultānu dinastiju kapenes un Bahja pili, Mažorela dārzu u.c. (atsevišķi tiek apmaksātas ieejas biļetes ~7 €) un daudzus citus pieminekļus. Mēs apmeklēsim slaveno Jemaa El Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajām debesīm. Te var redzēt jogus, čūsku vārdotājus, zintniekus, burvjus, eksotisko garšvielu un augļu tirgotājus.
Iekārtošanās Marakešas viesnīcā. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Brīva diena Marakešā vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Ouzoud ūdenskritums (papildu maksa 50 €).
Šis ir ļoti skaists triju kaskāžu ūdenskritums, kura augstums ir 110 m. Ceļš uz Ouzoud ūdenskritumu vijas cauri olīvkokiem. Tuvāk vakarpusei tūristus gaida pārsteigums – šajā laikā uz dzeršanas vietu nāk simtiem pērtiķu. Tūristi ir pieradinājuši dzīvnieciņus pie gardumiem, ko atnes līdzi. Jums būs iespēja apskatīt ūdenskritumu ne tikai tā pakājē, bet arī no augšas uz leju.
Berberu māla mājas apvienojumā ar okera krāsas smilšakmeni ļaus uzņemt skaistas bildes un paturēt Maroko savā sirdī uz visiem laikiem. Ceļojuma beigās Jums būs iespēja ieturēt pusdienas īstā berberu restorānā (pusdienas tiek apmaksātas atsevišķi ~15 €).
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Kasablanku. Ekskursija pilsētā.
Viens no populārākajiem Kasablankas apskates objektiem — otrā lielākā Hasana II mošeja. Franču arhitekta Mišela Pinso projekts un 20. gs. beigu tehnoloģijas ļāva izveidot mošeju ar atbīdāmo jumtu, kas var pārvērst lūgšanu zāli par atklāto terasi uz dažām minūtēm, un visaugstāko minaretu — aptuveni 200 m. Mošeja ir rotāta ar visām tehnikām, uz kādām vien marokāņu meistari ir spējīgi: mozaīka, veidošana, apgleznojums un kokgriešana (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~13 €).
Pār mūsdienīgo pilsētu var spriest pēc dzīvīgā Maarif kvartāla. Tūristiem ļoti patīk apmeklēt šīs ieliņas ar grezniem veikaliem un modes iestādēm, pāri kurām slejas Twin Center torņi.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Kasablankā vai tās apkārtnē. Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Meknesu un Fesu.
Viena no trim Marokas imperatora pilsētām, kas vislabāk saglabāja savu tā laika atmosfēru. Vecpilsētas cietokšņa sienas iekšpusē atrodas lieliskie dārzi, bet El Gedim laukums ik vakaru pulcē zīlnieces, žonglierus, čūsku vārdotājus. Apskates ekskursijas laikā redzēsim Mulaj Ismaila mauzoleju, zirgu staļļus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~7 €), vēsturiskos vārtus.
Tālāk seko pastaiga Volubilis pilsētā. Senās pilsētas ruīnas, kas ir saglabājušās līdz mūsdienām, ir vislielākās un visskaistākās romiešu ruīnas Marokas teritorijā.
Tālāk dosimies uz Fesu.
Ekskursijas laikā redzēsim Medinas apskates vietas: Karauin universitātes mošejas (9.-11.gs.), pili, kā arī miecētavas darbnīcu, keramikas ražošanas fabriku, tirgu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana (brokastis ir paredzētas). Ceļš uz Šefšauenu. Ekskursija pilsētā.
Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu piekājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē “skats uz ragiem”. Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsotas gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.
Došanās uz ostu. Iekāpšana prāmī, kas kursē maršruta Tanžera – Tarifa.
Ierašanās Tarifā. Došanās uz tranzīta viesnīcu Spānijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

 1. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transferts uz lidostu. Lidojums Seviļa – Rīga (~11:40-17:00).
Ierašanās Rīgā.

 

This post is also available in: Russian