NEAPOLES MOTĪVI (NEAPOLE, POMPEJI, KAPRI, ROMA, SORENTO)

Ceļojuma datums Ceļojuma cena iegādājoties ekskursijas pakete Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes
31.05 – 07.06.2020 339 € 518 €
14.06 – 21.06.2020 339 € 518 €
28.06 – 05.07.2020 339 € 518 €
12.07 – 19.07.2020 369 € 548 €
26.07 – 02.08.2020 369 € 548 €
09.08 – 16.08.2020 389 € 568 €
23.08 – 30.08.2020 389 € 568 €
06.09 – 13.09.2020 339 € 518 €
20.09 – 27.09.2020 339 € 518 €
04.10 – 11.10.2020 339 € 518 €

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Lidojums Kauņa – Neapole – Kauņa (Ryanair)
 • Rokas bagāža (40х20х25 cm)
 • Dzīvošana viesnīcā International Resort 3* vai tāda pašā līmeņa viesnīca – 7 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Ekskursijas pakete 189 €:

Transporta pakalpojumi

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursija Neapolē
 • Ekskursijas brauciens uz Pompejiem un pie Vezuva
 • Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 27 €/ turp-atpakaļ)

Par papildus maksu:

 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 160 €
 • 7 vakariņas Itālijas viesnīcā – 60 €
 • Ekskursija uz Romu un Vatikānu – 50 €
 • Ekskursijas brauciens “Sorento apmeklējums” – 25 €
 • Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta piemaksa, iegādājoties ekskursiju-transporta paketi) – 27 €
 • Tranfērs Rīga – Kauņa – Rīga – 30 €
 • Nododāma bagaža vienā vīrzienā (iegādājoties ceļojumu) līdz 10 kg – 20 €
 • Nododāma bagaža vienā vīrzienā (iegādājoties ceļojumu) līdz 20 kg – 35 €
 • Tūristu nodeva par uzturēšanos Itālijā – 2 €/ no cilvēka dienā
 • Ceļu – transporta nodoklis – 10 €/ persona par visu period
 • Tūrisma nodoklis Neapoles viesnīcā – 3 €/ nakts no cilvēka
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Programma

1. DIENA

Transfērs Rīga – Kauņa (papildus maksa 15 €).

Tikšanās Kauņas lidosta ~ 17:05 (precīzu laiku skatieties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms brauciena sadaļā „Izbraukšanas grafiks”). Lidojums Kauņa – Neapole (~19:05- 20:45).

Transfērs uz International Resort *** viesnīcu vai tāda pašā līmeņa viesnīcu.

Kūrorta viesnīca International Resort * * * atrodas Tirēnu jūras dienvidu piekrastē.

Viesu rīcībā ir plaši numuri, neierobežots bezmaksas Wi-Fi, vairāki restorāni, bāri, baseins, atklāts baseins bērniem, tenisa korti, dārzs, un tieša izeja uz pludmali.

Viesnīca International Resort * * * atrodas pludmalē, līdz tai ir viegli piekļūt no galvenajiem ceļiem. Tāpēc tā ir ideāli piemērota viendienas braucieniem pa Kampānijas un Lācio reģioniem, tai skaitā uz Romu, Neapoli, Kapri, Pompejiem, kā arī Amalfi piekrasti un Kazertas Karalisko pili.

Iekārtošanās, atpūta.

Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

2. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Neapoli.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

3. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Pompeji un Vezuvs”.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

Vezuvs ir vienīgais aktīvais kontinentālās Eiropas vulkāns. Vezuvs un zem tā lavas apglabātas, bet vēlāk atraktās senās pilsētas vilina uz šejieni ļoti daudzus tūristus. Vezuva teritorija ir milzīgs rezervāts un nacionālais parks, kas tika ierīkots 1995. g. Šeit ir ierīkotas 9 pastaigu takas. Vulkāna izvirdums ir iedvesmojis vairākus māksliniekus. Piemēram, 1777. gadā franču mākslinieks  Pjērs Žaks Volārs ir uzgleznojis “Vezuva izvirdums”, bet jau 1833. gadā krievu mākslinieks Kārlis Brilovs ir uzgleznojis savu mākslas darbu “Pompeju pēdējā diena”, kas ir veltījums šai pasaulē zināmai katastrofai.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

4. DIENA

Brokastis.

Brīva diena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, piemaksa 50€, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

5. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīva diena.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

6. DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks pie jūras. Pēcpusdienā piedāvājam doties ekskursijā uz Sorrento (piemaksa 25 eiro).

Sorento ir kūrortpilsēta Itālijā, kas atrodas uz klints virsotnēm, kas stiepjas uz jūru. Tā ir nāru un apelsīnu zeme. Sorrento daba ir iespaidīga: stāvi kalni un gleznainas pludmales, debeszils ūdens un tīrs gaiss, šauri celiņi un citrusaugļu stādījumi – šeit ir vērts doties, lai pasildītos spilgtās saules staros, izbraukāt pa apkārtējiem ciematiem un paklaiņotu pa apelsīnu krūmiem un ieliņām, kuras vēl saglabājušas savu viduslaiku izskatu. Sorrento – tā ir pilsēta bez satraukuma un pretrunas, ar gadsimtiem senu vēsturi un īpašu atmosfēru.

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi, viens no tiem tika uzcelts par godu slavenajam itāļu dzejniekm Torquato Tasso.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta papildu maksa 27 €/ turp-atpakaļ).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskārtos skaistuma iemiesojumam.

Brīvs laiks. Piedāvājam jūras pastaigu ar iespēju apmeklēt vienu no galvenajām salas vizītkartītēm – Zilo grotu, zemūdens un pazemes ala klintī, kur ūdens krāsa ir neparastā spilgti zilā krāsā (papildmaksa).

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

8. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Neapole – Kapri (~15:00-18:40).

Transfērs Kauņa – Rīga (papildus maksa 15 €).

This post is also available in: Russian